Měkká hračka Lama - něžná blond

Sní o divokých Andách a má přitom hlavu v oblacích. Pohodlné sedlo zve k projížďkám vysokými horami – tak daleko, kam dosáhne vaše fantazie. Nenechte se ale zmást jejím zasněným výrazem. Něžná lamí ouška umí vymýšlet pěkné čertoviny. Vybízí přitom k nekonečným hrám. Tato exotická lama se narodila v Bělorusku. Dětská hračka pro všechny snílky a dobrodruhy. Vyrobená je z čistě přírodních materiálů. Ušitá je ručně, s láskou k dětem a přírodě.

Můžeme doručit do:
29.10.2021
Skladem
Značka: Sun&Co
1 332 Kč
Kategorie: Plyšáci

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Měkká dětská hračka ve tvaru zvířete – lama

Výrobek je ruční výroby. Barvy se mohou mírně lišit od obrázku vzhledem k různému rozlišení monitoru a individuálnímu vnímání barev.

Materiál

100% len

100% bavlna

výplň značková výplň Fiberteck (100% polyester)

bavlněná příze

Velikost: 40x25 cm

Váha (kg): 1 položka s obalem 0,3.

Čištění: perte ručně nebo v pračce na program ruční praní 30°, nesušte na vysoké obrátky; výrobek je možné napařovat a žehlit

 Doporučeno pro děti od tří let.

Bezpečnosti zboží věnujeme mimořádnou pozornost. Všechny výrobky Sun&Co jsou ručně vyrobené za použití materiálů vysoké kvality a vysokých bezpečnostních standardů. Přesto, pro zachování maximální bezpečnosti, doporučujeme naše zboží pro děti od tří let.

English version

Delight Llama Blondy