Lněná husa LILU.LEN - šedá

Přijdete si občas jako velké dítě? V pořádku. Na světě jsou naštěstí hračky, za které se nesmějí ani dospělým.

Lněná husa od tvůrců LILU.LEN je skvělou hračkou i dekorativním prvkem. Precizní ruční zpracování a zemité rustikální barvy skvěle podtrhuje kvalitní 100% měkčený len. Je antibakteriální, hypoalergenní a velmi citlivý k pokožce. Výplň z certifikovaného silikonového vlákna je krásně měkká a při praní nedevalvuje. Hračka neobsahuje žádné knoflíky či přidané komponenty, je tedy vhodná i pro ty nejmenší.

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Lilu.len
682 Kč
Kategorie: Plyšáci

O značce LILU.LEN

V roce 2015 si Marzena pořídila svůj první šicí stroj a pustila se do realizace svého největšího snu – tvorby originálního, kvalitního a krásného zboží pro nejmenší. Tak se zrodila polská rodinná značka LILU.LEN. Největší inspirací se staly Marzeniny dvě děti, které osobně zkouší všechny použité materiály a střihy. LILU.LEN se inspiruje současnými trendy interiérového designu a dbá na precizní ruční zpracování. Nic neponechá náhodě a spolupracuje tak pouze se svědomitými dodavateli kvalitních materiálů. Myslí udržitelně a produkty se snaží přizpůsobit potřebám rostoucího dítěte. LILE.LEN myslí na vaše děti, jako by byly její vlastní.

 

Materiál

100% len

Výplň: silikonové vlákno, certifikát OEKO-TEX Standart 100

 

Velikost

40 cm

 

Údržba

Prádlo lze prát ručně nebo v pračce na šetrný režim na 30°C. Nepoužívejte žádných chemických prostředků a ideálně perte s tekutým pracím práškem. Odstřeďujte v rychlosti maximálně 800. Prádlo nevyžaduje žehlení, stačí jej vyvěsit a nechat uschnout. Pokud je to ovšem nutné, žehlete při nízké teplotě. Užití sušičky se nedoporučuje.

 

Upozornění: Zboží je vyrobena na zakázku a nelze tak vrátit.