Lněná husa LILU.LEN - bílá

Že jste vždy chtěli žít na farmě, ale nechtělo se vám celý den běhat kolem zvířat? Založte si domácí farmu, která zase tolik péče nepotřebuje. Lněná bílá husa od tvůrců LILU.LEN může být jejím prvním přírůstkem.

Tato hračka pro děti i dospělé kombinuje kvalitní interiérový design s udržitelným a vysoce kvalitním přístupem. Precizní ruční práce dotahuje sebemenší detaily a 100% měkčený len nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku. Hypoalergenní silikonová výplň je ekologicky certifikovaná a krásně měkoučká. Uvidíte, že tuto husu si zamiluje každý člen rodiny.

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Lilu.len
682 Kč
Kategorie: Plyšáci

O značce LILU.LEN

V roce 2015 si Marzena pořídila svůj první šicí stroj a pustila se do realizace svého největšího snu – tvorby originálního, kvalitního a krásného zboží pro nejmenší. Tak se zrodila polská rodinná značka LILU.LEN. Největší inspirací se staly Marzeniny dvě děti, které osobně zkouší všechny použité materiály a střihy. LILU.LEN se inspiruje současnými trendy interiérového designu a dbá na precizní ruční zpracování. Nic neponechá náhodě a spolupracuje tak pouze se svědomitými dodavateli kvalitních materiálů. Myslí udržitelně a produkty se snaží přizpůsobit potřebám rostoucího dítěte. LILE.LEN myslí na vaše děti, jako by byly její vlastní.

 

Materiál

100% len

Výplň: silikonové vlákno, certifikát OEKO-TEX Standart 100

 

Velikost

40 cm

 

Údržba

Prádlo lze prát ručně nebo v pračce na šetrný režim na 30°C. Nepoužívejte žádných chemických prostředků a ideálně perte s tekutým pracím práškem. Odstřeďujte v rychlosti maximálně 800. Prádlo nevyžaduje žehlení, stačí jej vyvěsit a nechat uschnout. Pokud je to ovšem nutné, žehlete při nízké teplotě. Užití sušičky se nedoporučuje.

 

Upozornění: Zboží je vyrobena na zakázku a nelze tak vrátit.