Měkká hračka kapustňák Amazon

Temné vody oceánu brázdí podivuhodný tvor. Spásá podvodní rostliny, snad proto mu přezdívají mořská kráva. Možná spatříte jeho tmavě modré tělo, jak rozvážně brázdí břehy Atlantiku. Nenechte se zmást jeho zachmuřeným výrazem: miluje děti a nezkazí žádnou legraci. Pokud tedy nebudete chtít, aby příliš rychle utíkal. Dětská hračka kapustňák byla vyrobena s láskou k dětem, přírodě a podivuhodným tvorům. Je z přírodního lnu, naprosto bezpečná a ručně vyrobená. Vydejte se spolu na dno oceánu!

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
1 695 Kč
Kategorie: Plyšáci

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Měkká dětská hračka ve tvaru zvířete – kapustňák

Výrobek je ruční výroby. Barvy se mohou mírně lišit od obrázku vzhledem k různému rozlišení monitoru a individuálnímu vnímání barev.

Materiál

povrch 100% len

výplň značková výplň Fiberteck (100% polyester)

 

Velikost: 55x24x18 cm

Váha (kg): 1 položka s obalem 0,3.

Čištění: perte ručně nebo v pračce na program ruční praní 30°, nesušte na vysoké obrátky; výrobek je možné napařovat a žehlit

 Doporučeno pro děti od tří let.

Bezpečnosti zboží věnujeme mimořádnou pozornost. Všechny výrobky Sun&Co jsou ručně vyrobené za použití materiálů vysoké kvality a vysokých bezpečnostních standardů. Přesto, pro zachování maximální bezpečnosti, doporučujeme naše zboží pro děti od tří let.

 

English version

Manatee Sirenia Amazon