Měkká hračka kapustňák Florida

U břehů Ameriky žije prazvláštní tvor. Tvář má zachmuřenou vráskami, ale přesto miluje děti, smích a snění. Má světle modrou barvu něžných vln na pobřeží. Trochu neohrabaně brázdí oceán. Má rád dobré jídlo a dobrodružné příběhy. Povíte mu nějaký? Na oplátku vám bude vyprávět o floridských březích. Tato originální dětská hračka podněcuje přirozenou zvídavost a lásku k přírodě. Byla vyrobena ručně z přírodních materiálů. Doporučujeme všem snílkům a milovníkům pozoruhodných zvířat.

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
1 695 Kč
Kategorie: Plyšáci

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Měkká dětská hračka ve tvaru zvířete – kapustňák

Výrobek je ruční výroby. Barvy se mohou mírně lišit od obrázku vzhledem k různému rozlišení monitoru a individuálnímu vnímání barev.

Materiál

povrch 100% len

výplň značková výplň Fiberteck (100% polyester)

 

Velikost: 55x24x18 cm

Čištění: perte ručně nebo v pračce na program ruční praní 30°, nesušte na vysoké obrátky; výrobek je možné napařovat a žehlit

Doporučeno pro děti od tří let.

Bezpečnosti zboží věnujeme mimořádnou pozornost. Všechny výrobky Sun&Co jsou ručně vyrobené za použití materiálů vysoké kvality a vysokých bezpečnostních standardů. Přesto, pro zachování maximální bezpečnosti, doporučujeme naše zboží pro děti od tří let.

English version

Manatee Sirenia Florida