Měkká hračka kapustňák Lotus

Brázdí mělčiny oceánů. Je rozvážný, jeho vrásčitá tvář jako by znala všechnu moudrost světa. Kapustňák je prazvláštní tvor. Má pozoruhodný zjev a velký smysl pro nesmysl. Je trochu neohrabaný, ale o to víc si ho zamilujete. Tenhle poddruh má temně fialovou barvu, která odráží barvu oceánu za západu slunce. Dětská hračka Kapustňák je rušně ušita z přírodních materiálů, tak, aby byla bezpečná i pro ty nejmenší. Je jako stvořená pro milovníky originality a vnitřní krásy. Takže – vzhůru na mělčinu!

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
1 695 Kč
Kategorie: Plyšáci

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Měkká dětská hračka ve tvaru zvířete – kapustňák

Výrobek je ruční výroby. Barvy se mohou mírně lišit od obrázku vzhledem k různému rozlišení monitoru a individuálnímu vnímání barev.

Materiál

povrch 100% len

výplň značková výplň Fiberteck (100% polyester)

 

Velikost: 55x24x18 cm

Čištění: perte ručně nebo v pračce na program ruční praní 30°, nesušte na vysoké obrátky; výrobek je možné napařovat a žehlit

 Doporučeno pro děti od tří let.

Bezpečnosti zboží věnujeme mimořádnou pozornost. Všechny výrobky Sun&Co jsou ručně vyrobené za použití materiálů vysoké kvality a vysokých bezpečnostních standardů. Přesto, pro zachování maximální bezpečnosti, doporučujeme naše zboží pro děti od tří let.

English version

Manatee Sirenia Lotus