Měkká hračka Fru-frutík (mravenečník) slída

Tenhle mravenečník miluje ovoce. Je to totiž Fru-frutík. Má dlouhý nos, kterým ucítí hrušky i jablka na sto honů. Společně můžete podnikat ovocné výpravy.  Fru-frutík je originální, ručně šitý, a proto jedinečný. Navíc výborně drží tvar, ať už spolu podnikáte cokoli. Tato originální ekologická hračka je vyrobena z přírodního lnu a bavlny. Oči jsou velmi pečlivě přišity, takže je bezpečný i pro nejmenší děti. Vtipný dárek ocení malí i velcí přírodovědci. Mravenečník je výborný dárek pro milovníky pozoruhodných zvířat.

 
Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
1 042 Kč
Kategorie: Plyšáci

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Měkká dětská hračka ve tvaru zvířete – mravenečník.

Výrobek je ruční výroby. Barvy se mohou mírně lišit od obrázku vzhledem k různému rozlišení monitoru a individuálnímu vnímání barev.

Materiál

100% len

100% bavlna

značková výplň Fiberteck (100% polyester)

bavlněná příze

plastové knoflíky – přišité neobyčejně silnou nití

Velikost: 33x20cm

Váha (kg): 1 položka s obalem 0,35.

Čištění: perte ručně nebo v pračce na program ruční praní 30°, nesušte na vysoké obrátky; výrobek je možné napařovat a žehlit

 Doporučeno pro děti od tří let.

Bezpečnosti zboží věnujeme mimořádnou pozornost. Všechny výrobky Sun&Co jsou ručně vyrobené za použití materiálů vysoké kvality a vysokých bezpečnostních standardů. Přesto, pro zachování maximální bezpečnosti, doporučujeme naše zboží pro děti od tří let.

 

English version

Soft toy Fru-frueater (anteater) Mica

Fru-fru anteater is a gift for those who love strange animals. Absolutely safe toy for children of any age! Intelligent toys of the Sun & Co brand have won the love of children and adults around the world for quality, love of detail and original design. In our toy - a sea of ​​handmade and only positive emotions.
Each order is carefully packaged in branded eco-friendly packaging.

 

Size: 33x20cm
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,35.
Composition: • 100% costume linen (Belarus)
• 100% cotton (USA)
• Cotton thread
• Plastic buttons - sewn with incredibly strong threads
• Branded firework filler (100% polyester fiber): + perfectly retains its shape and easily restores it with any warp or wash;
+ moisture resistant (the possibility of multiple washing and drying);
+ does not absorb odors, does not cause allergic reactions;
+ environmentally friendly and non-toxic product;
+ stable during prolonged use.
+ special antibacterial treatment of fibers based on natural components, reliably protects products from bacteria, ticks and other saprophytes.
Care: Gentle hand wash with a mild detergent or in the washing machine in manual mode at a temperature of 30 ′.
Manual spin (do not squeeze in the washing machine at high speeds).
Horizontal drying.
The product can be ironed and steamed.
* The color tone of the product may vary slightly from the photo due to the individual characteristics of color perception and monitor specifications.
* product made by artisan