Měkká hračka Velryba Moby Duke (temně modrá s puntíky)

Že v jezeře nežijí velryby? Tak to neznáte Moby Duka, temně modrého vládce hlubokého Bajkalu! Tahle obří velryba vás zavede na cestu kolem světa. S dítětem si můžete povídat o podmořských světech, zdolávat korálové útesy a pozorovat pestrobarevné ryby. Krásná ekologická hračka rozvine dětskou fantazii, přitom je bezpečná i pro nejmenší děti. Lněná hračka Moby Duke je vyrobena z přírodních materiálů. Každá dětská hračka Sun & Co je s láskou ručně ušitá. Vyplujte vstříc novým dobrodružstvím!

Můžeme doručit do:
24.1.2022
Skladem
Značka: Sun&Co
1 163 Kč
Kategorie: Plyšáci

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Měkká dětská hračka ve tvaru zvířete – velryba

Výrobek je ruční výroby. Barvy se mohou mírně lišit od obrázku vzhledem k různému rozlišení monitoru a individuálnímu vnímání barev.

Materiál

100% len

100% bavlna

značková výplň Fiberteck (100% polyester)

bavlněná příze

plastové knoflíky – přišité neobyčejně silnou nití

Velikost: 53x15 cm, obvod 40cm

Váha (kg): 1 položka s obalem 0,4.

Čištění: perte ručně nebo v pračce na program ruční praní 30°, nesušte na vysoké obrátky; výrobek je možné napařovat a žehlit

 Doporučeno pro děti od tří let.

Bezpečnosti zboží věnujeme mimořádnou pozornost. Všechny výrobky Sun&Co jsou ručně vyrobené za použití materiálů vysoké kvality a vysokých bezpečnostních standardů. Přesto, pro zachování maximální bezpečnosti, doporučujeme naše zboží pro děti od tří let.

English version

Soft toy Moby Duke (Deep Navy Dots)

Moby Duke whales are gifts for those who cannot imagine their life without this kind marine mammal. Absolutely safe toy for children of any age! Intelligent SunandCo brand toys have won the love of children and adults around the world for quality, love of detail and original design. In our toy - a sea of ​​handmade and only positive emotions.
Each order is carefully packaged in branded eco-friendly packaging.

Size: 53x15cm, circumference 40cm
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,4
Composition:
• 100% costume linen (Belarus)
• 100% cotton (USA)
• Cotton thread
• Plastic buttons - sewn with incredibly strong threads
• Branded firework filler (100% polyester fiber)
+ keeps its shape perfectly and easily restores it in case of any deformation or washing;
+ moisture resistant (the possibility of multiple washing and drying);
+ does not absorb odors, does not cause allergic reactions;
+ environmentally friendly and non-toxic product;
+ stable during prolonged use.
+ special antibacterial treatment of fibers based on natural components, reliably protects products from bacteria, ticks and other saprophytes.
Care: Gentle hand wash with a mild detergent or in the washing machine in manual mode at a temperature of 30 '.
Manual spin (do not squeeze in the washing machine at high speeds).
Horizontal drying.
Products can be ironed and steamed.
* The color tone of the product may vary slightly from the photo due to the individual characteristics of color perception and monitor specifications.
Original Design by SunandCo Studio