Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Měkká hračka Luskoun (borovicová zeleň)

Proč si kupovat medvídka, když můžete mít luskouna? Náš exotický luskoun je plný protikladů. Má sice bodlinky, ale stejně ho chcete pohladit, je temný jako borovicový les, ale prozáří váš den, a ať ho mačkáte samou láskou sebevíc, vždycky drží tvar! To vše díky ruční výrobě, přírodním materiálům a naší lásce k originálním hračkám, které podporují dětskou fantazii. Kromě toho výrobce přispěje z každé koupě na záchranu luskounů nadaci savepangolins.org. Dárek, který dává smysl. A proto – zachraňte Luskouna!

S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: Sun&Co
1 518 Kč
Kategorie: Plyšáci

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Měkká dětská hračka ve tvaru zvířete – luskoun 

Výrobek je ruční výroby. Barvy se mohou mírně lišit od obrázku vzhledem k různému rozlišení monitoru a individuálnímu vnímání barev.

Materiál

povrch 100% len

výplň značková výplň Fiberteck (100% polyester)

bavlněná příze

plastové knoflíky – přišité neobyčejně silnou nití

Velikost: 40 x 27 cm

Váha (kg): 1 položka s obalem 0,4.

Čištění: perte ručně nebo v pračce na program ruční praní 30°, nesušte na vysoké obrátky; výrobek je možné napařovat a žehlit

 Doporučeno pro děti od tří let.

Bezpečnosti zboží věnujeme mimořádnou pozornost. Všechny výrobky Sun&Co jsou ručně vyrobené za použití materiálů vysoké kvality a vysokých bezpečnostních standardů. Přesto, pro zachování maximální bezpečnosti, doporučujeme naše zboží pro děti od tří let.

English version

Soft toy Pangolin (Pine)

Pangolin Pangolin Banjee - a gift that will not leave you indifferent. A toy that asks for pens, and just made for hugs :) Absolutely safe toy for children of any age! Intelligent SunandCo brand toys have won the love of children and adults around the world for quality, love of detail and original design. In our toy - a sea of ​​handmade and only positive emotions.
Each order is carefully packaged in branded eco-friendly packaging.
It is important , making an order for our pangolin, you help the real, alive save their lives.
We recycle 3% of each order in support of savepangolins.org

Composition:
100% costume linen (Belarus)
The proprietary filbert fiber (100% polyester fiber) + perfectly retains its shape and easily restores it with any deformation or washing;
+ hygroscopic - the possibility of repeated washing and drying
+ does not absorb odors, does not cause allergic reactions;
+ environmentally friendly and non-toxic product;
+ stable during prolonged use.
+ special antibacterial treatment of filler fibers, based on natural components, reliably protects products from bacteria, ticks and other saprophytes.
Size: 40x27cm
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,4.
Care: Gentle hand wash with a mild detergent or in the washing machine in manual mode at a temperature of 30 '.
Manual spin (do not squeeze in the washing machine at high speeds).
Horizontal drying.
Products can be ironed and steamed.
* Hue color of the product may differ slightly from the pictures due to the individual characteristics of color and specifications of the monitor.