Měkká hračka Snící jednorožec (zmrzlinový)

Jednorožce ocení děti a snílci od narození do sta let. Je jedinečný, snový a něžný. Má kouzelnou barvu smetanové zmrzliny. Přitulte se, zavřete oči a vydejte se do světa fantazie. Světa jednorožců, kouzel a duhy, která nemá konce. Hračka snící jednorožec je ručně ušitá z přírodních materiálů. Tato originální ekologická hračka může být kouzelným dárkem k mamince k narození dítěte. Dodáváme ji totiž ve značkové tašce z bavlny. Je ale možné, že podlehnete kouzlu jednorožce a necháte si ho jen pro sebe!

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
1 066 Kč
Kategorie: Plyšáci

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Měkká dětská hračka ve tvaru jednorožce

Výrobek je ruční výroby. Barvy se mohou mírně lišit od obrázku vzhledem k různému rozlišení monitoru a individuálnímu vnímání barev.

Materiál

povrch 100% len

výplň značková výplň Fiberteck (100% polyester)

bavlněná nit

plastové knoflíky – přišité neobyčejně silnou nití

Velikost: 25x33 cm

Váha (kg): 1 položka s obalem 0,38.

Čištění: perte ručně nebo v pračce na program ruční praní 30°, nesušte na vysoké obrátky; výrobek je možné napařovat a žehlit

 Doporučeno pro děti od tří let.

Bezpečnosti zboží věnujeme mimořádnou pozornost. Všechny výrobky Sun&Co jsou ručně vyrobené za použití materiálů vysoké kvality a vysokých bezpečnostních standardů. Přesto, pro zachování maximální bezpečnosti, doporučujeme naše zboží pro děti od tří let.

English version

Soft toy Sleepy Unicorn (Ice cream)

Premium Stuffed Toy-pillow Sleepy Unicorn is an ideal birthday, christmas or anytime gift both for a child and adult-dreamers. It's also a unique and cheerful baby shower gift. These soft toys were designed on my own and are absolutely perfect and safe so that they can become both wonderful element of nursery interior and most favorite toy for your child.

It's a safe toy 0+, there is no buttons, sleepy eyes are hand-embroidered with cotton thread.
Only eco friendly materials are used for this unicorns: 100% organic pure linen and hypoallergenic feeling.
Measurement 25x33cm
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,38.
Brand: Sun&Co
Each toy is attached to the passport details of care to serve you for many years.
Each order is beautifully packed with brand cotton bag. So you may recently gift it, or just enjoy it yourself!