Měkká hračka Miláček dráček Aventurín

V temném lese, v jeskyni, žije dráček zelený jako drahokam. Už dávno neloví princezny, zato zná spoustu pohádek. Na křídlech jako z brokátu s vámi zbrázdí celou pohádkovou říši. Stačí nasednout a tiše naslouchat. Nádherná dětská hračka podpoří dětskou fantazii a slovní zásobu. Je ručně ušita z přírodního lnu a bavlny. Navržena je tak, aby byla bezpečná i pro ty nejmenší děti. Ekologickou dětskou hračku ocení pohádkáři od nuly do sta let. Nechte se unášet na křídlech fantazie!

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
1 308 Kč
Kategorie: Plyšáci

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Měkká dětská hračka ve tvaru draka

Výrobek je ruční výroby. Barvy se mohou mírně lišit od obrázku vzhledem k různému rozlišení monitoru a individuálnímu vnímání barev.

Materiál

100% len

100% bavlna

výplň značková výplň Fiberteck (100% polyester)

bavlněná příze

plastové knoflíky – přišité neobyčejně silnou nití

Velikost: 40x27 cm

Váha (kg): 1 položka s obalem 0,4.

Čištění: perte ručně nebo v pračce na program ruční praní 30°, nesušte na vysoké obrátky; výrobek je možné napařovat a žehlit

 Doporučeno pro děti od tří let.

Bezpečnosti zboží věnujeme mimořádnou pozornost. Všechny výrobky Sun&Co jsou ručně vyrobené za použití materiálů vysoké kvality a vysokých bezpečnostních standardů. Přesto, pro zachování maximální bezpečnosti, doporučujeme naše zboží pro děti od tří let.

 

English version

Soft toy Sweety Dragon (aventurine)