Měkká hračka Miláček dráček (růžový s květinami)

Růžový drak? Že z něj nejde strach? Sice nedští síru, zato má pěknou sílu. Je to miláček dráček, průvodce světem pohádek. Pojďte spolu do světa fantazie, kde můžete každý den zažívat nový příběh. Ekologická hračka Miláček dráček podporuje dětskou hravost a představivost. Je navržena tak, aby byla bezpečná i pro ty nejmenší. Je ušita ručně, s pečlivostí a láskou, z čistě přírodního lnu a bavlny. Hračku ocení pohádkáři od nuly do sta let. Nechte se unášet na křídlech fantazie!

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
1 308 Kč
Kategorie: Plyšáci

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Měkká dětská hračka ve tvaru draka

Výrobek je ruční výroby. Barvy se mohou mírně lišit od obrázku vzhledem k různému rozlišení monitoru a individuálnímu vnímání barev.

Materiál

100% len

100% bavlna

výplň značková výplň Fiberteck (100% polyester)

bavlněná příze

plastové knoflíky – přišité neobyčejně silnou nití

Velikost: 40x27 cm

Váha (kg): 1 položka s obalem 0,4.

Čištění: perte ručně nebo v pračce na program ruční praní 30°, nesušte na vysoké obrátky; výrobek je možné napařovat a žehlit

 

English version

Soft toy Sweety Dragon (Pink Floral)

Sweety Dragon - gifts for those who can not imagine their life without the magical world of fantasy. Absolutely safe toy for children of any age! Intelligent toys of the Sun & Co brand have won the love of children and adults around the world for quality, love of detail and original design. In our toy - a sea of ​​handmade and only positive emotions.
Each order is carefully packaged in branded eco-friendly packaging.

Composition:
• 100% costume linen (Belarus)
• 100% cotton (USA)
• Cotton thread
• Plastic buttons - sewn with incredibly strong threads
• Branded firework filler (100% polyester fiber):
+ perfectly retains its shape and easily restores it with any warp or wash;
+ moisture resistant (the possibility of multiple washing and drying);
+ does not absorb odors, does not cause allergic reactions;
+ environmentally friendly and non-toxic product;
+ stable during prolonged use.
+ special antibacterial treatment of fibers based on natural components, reliably protects products from bacteria, ticks and other saprophytes.
Size: 40x27cm
Weight (kg) -1 item with packaging: 0,4
Care: Gentle hand wash with a mild detergent or in the washing machine in manual mode at a temperature of 30 ′. Do not use bleach!
Manual spin (do not squeeze in the washing machine at high speeds).
Horizontal drying.
Products can be ironed and steamed.
*The color tone of the product may vary slightly from the photo due to the individual characteristics of color perception and monitor specifications.
Original design by Sun & Co
* product made by artisan