Měkká hračka Miláček dráček (kouřový topaz)

Neplive oheň, ale zbyla mu nádherná kouřová barva. Máchne křídly, a jste v pohádce. Zná každý zámek, jeskyni i chaloupku baby Jagy. Trochu se vyhýbá princům, má na ně špatné vzpomínky. S dětskou hračkou Miláček dráček můžete společně vymýšlet každý večer novou pohádku. Přitom je hračka bezpečná i pro ty nejmenší. Je ušita ručně, s pečlivostí a láskou, z čistě přírodního lnu a bavlny. Ekologickou dětskou hračku ocení pohádkáři od nuly do sta let. Nechte se unášet na křídlech fantazie!

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Sun&Co
1 308 Kč
Kategorie: Plyšáci

O značce Sun&Co

Vítejte ve světě podivuhodných zvířat! V kouzelném světě triceratopsíků, kapustňáků, luskounů a dráčků. Nádherné dětské hračky a kolotoče plné fantazie vznikají v malé dílně v běloruském Minsku. Můžete se s nimi vydat na neskutečné výlety do hor, moří pohádkových lesů. Dítě vám bude povídat o podmořském světě velryb, pravěkém světě dinosaurů nebo podivuhodném tvoru zvaném fru-frutík.

Všechny dětské hračky v pohádkové říši Sun&Co jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné a rozvíjely zdravý psychický a fyzický vývoj dětí. Nejsou křikavé ani hlasité, zato podporují aktivní hru. Kolotoče jsou poháněné pouze vzduchem, všechny dětské hračky jsou ručně vyrobené z přírodních materiálů.  A my musíme dodat, že jsou prostě kouzelné. Pojďte si s dětmi vyprávět příběhy!

Popis produktu

Měkká dětská hračka ve tvaru draka

Výrobek je ruční výroby. Barvy se mohou mírně lišit od obrázku vzhledem k různému rozlišení monitoru a individuálnímu vnímání barev.

Materiál

100% len

100% bavlna

výplň značková výplň Fiberteck (100% polyester)

bavlněná příze

plastové knoflíky – přišité neobyčejně silnou nití

Velikost: 40x27 cm

Čištění: perte ručně nebo v pračce na program ruční praní 30°, nesušte na vysoké obrátky; výrobek je možné napařovat a žehlit

 

English version

Soft toy Sweety Dragon (Rauchtopaz)

Sweety Dragon - gifts for those who can not imagine their life without the magical world of fantasy. Absolutely safe toy for children of any age! Intelligent toys of the Sun & Co brand have won the love of children and adults around the world for quality, love of detail and original design. In our toy - a sea of ​​handmade and only positive emotions.
Each order is carefully packaged in branded eco-friendly packaging.

Composition:
• 100% costume linen (Belarus)
• 100% cotton (USA)
• Cotton thread
• Plastic buttons - sewn with incredibly strong threads
• Branded firework filler (100% polyester fiber):
+ perfectly retains its shape and easily restores it with any warp or wash;
+ moisture resistant (the possibility of multiple washing and drying);
+ does not absorb odors, does not cause allergic reactions;
+ environmentally friendly and non-toxic product;
+ stable during prolonged use.
+ special antibacterial treatment of fibers based on natural components, reliably protects products from bacteria, ticks and other saprophytes.
Size: 40x27cm
Care: Gentle hand wash with a mild detergent or in the washing machine in manual mode at a temperature of 30 ′. Do not use bleach!
Manual spin (do not squeeze in the washing machine at high speeds).
Horizontal drying.
Products can be ironed and steamed.

* The color tone of the product may vary slightly from the photo due to the individual characteristics of color perception and monitor specifications.

Original design by Sun & Co

* product made by artisan