Lněný povlak na polštář - různé barvy

Ustelte si stylově. Oblečte své polštáře do potahů tvůrců OWL.

Je libo růžovou nebo dáte přednost bílé Tento lněný potah na polštář vám dopřeje obě varianty. 100% lněný přírodní materiál nabízí udržitelnost, kvalitní design a pohodlí v jednom. Ekologicky certifikovaný len neobsahuje žádné toxické látky a tak pohladí vás i přírodní prostředí. Minimalistický design sedí do každého obýváku i ložnice. Stačí si jen vybrat.

barva
rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 Zvolte variantu
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: OWL
777 Kč
Kategorie: Polštářky a povlaky
Materiál: 100% len

O značce OWL

Interiér ložnice patří mezi nejdůležitější části vašeho domova a tvůrci značky OWL to moc dobře vědí. Specializují se na vysoce kvalitní a ekologicky šetrné produkty, vše šijí ručně a s láskou k dobrému designu. Ctí hodnotu tradice a inspirují se základními principy života a přírody, díky čemuž vzniká široká škála minimalistických ikonických vzorů. Vybírají pouze přírodní materiály s certifikací kvality (len, dřevo, kokos apod) a látky testují opakovaným praním pro co nejvyšší trvanlivost barev a tvaru. Nemusíte se spokojit s málem.

 

Podrobný popis produktu

Minimalistický lněný potah na polštář ve dvou barvách.

 

Materiál

Základní materiál: 100 % len měkčený

Certifikace: OEKO-TEX®  STANDARD 100

 

Velikost a barva

70 x 90 cm

50 x 60 cm

Údržba

Doporučujeme prát v pračce na režim vlny na 30 až 40°C. Používejte gelový prací prášek na praní a vyvarujte se chemickým přípravkům. Bílé prádlo perte odděleně od barevného. Po vyprání prádlo nesušte venku – tkanina by mohla zhrubnout. Pro snazší žehlení doporučujeme lehce nakropit. Látky jsou testovány, aby při správné údržbě neztrácely měkkost, pevnost a barevnost.

 

 

English version

 

About the OWL brand

The interior of the bedroom is one of the most important parts of your home, and the creators of the OWL brand know this very well. They specialize in high-quality and environmentally friendly products, they sew everything by hand and with a love for good design. They respect the value of tradition and are inspired by the basic principles of life and nature, thanks to which a wide range of minimalist iconic patterns are created. They select only natural materials with quality certification (linen, wood, coconut, etc.) and test the fabrics by repeated washing for the highest possible durability of colors and shape. You don't have to settle for little.

 

Detailed product description

Soft stylish pillow cover in two color variants.

Important information: In the photo, the bedding is taken before softening

 

Material

Base material: 100% softened only

Certification: OEKO-TEX® STANDARD 100

Components: no added components

 Color : cloud, inspiration, moonlight

Size

70 x 90 cm

50 x 60 cm

maintenance

We recommend washing in a washing machine in wool mode at 30 to 40 ° C. Use gel washing powder for washing and avoid chemicals. Wash white laundry separately from colored laundry. Do not dry the laundry outside after washing - the fabric could become rough. For easier ironing, we recommend lightly sprinkling. The fabrics are tested so that they do not lose their softness, strength and color when properly maintained.