Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Lněné povlečení DUNA - kostkované

Tvůrci OWL formují vaše sny – tentokrát do neuchopitelnosti pouštní krajiny.

Nechte v sobě proudit fantazii jako rozvířené písečné tornádo. Kostkované povlečení v odstínech pouště k tomu doslova vyzívá. Vysoce kvalitní 100% len s minimalistickým dekorem je díky speciálnímu měkčení tou nejlepší kombinací pohodlí a stylu. Certifikovaný materiál šetří vaši pokožku i planetu a tak mohou pouště i dále zůstat pouštěmi. S povlečením DUNA vaše noc proteče jako písek mezi prsty.

Velikost povlečení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Čeká na vás u výrobce Čeká na vás u výrobce Zvolte variantu
Značka: OWL
3 601 Kč 2 544 Kč od 2 544 Kč
Kategorie: Povlečení

O značce OWL

Interiér ložnice patří mezi nejdůležitější části vašeho domova a tvůrci značky OWL to moc dobře vědí. Specializují se na vysoce kvalitní a ekologicky šetrné produkty, vše šijí ručně a s láskou k dobrému designu. Ctí hodnotu tradice a inspirují se základními principy života a přírody, díky čemuž vzniká široká škála minimalistických ikonických vzorů. Vybírají pouze přírodní materiály s certifikací kvality (len, dřevo, kokos apod) a látky testují opakovaným praním pro co nejvyšší trvanlivost barev a tvaru. Nemusíte se spokojit s málem.

 

Podrobný popis produktu

Měkké povlečení z přírodního lnu je k dostání ve dvou variantách: pro jednotlivce nebo pro pár.

Důležitá informace: Na fotografii je povlečení vyfoceno před změkčením

 

Materiál

Základní materiál: 100 % len měkčený

Certifikace: OEKO-TEX®  STANDARD 100

Komponenty: bez přidaných komponentů

 

Velikost

Varianta pro jednotlivce:
Velikost potahu na přikrývku: 140 x 200, 1 potah na polštář: 70 x 90 cm

Varianta pro pár:
Velikost potahu na přikrývku: 200 x 220, 2 potahy na polštář: 70 x 90 cm

 

Údržba

Doporučujeme prát v pračce na režim vlny na 30 až 40°C. Používejte gelový prací prášek na praní a vyvarujte se chemickým přípravkům. Bílé prádlo perte odděleně od barevného. Po vyprání prádlo nesušte venku – tkanina by mohla zhrubnout. Pro snazší žehlení doporučujeme lehce nakropit. Látky jsou testovány, aby při správné údržbě neztrácely měkkost, pevnost a barevnost.

 

English version

 

Linen bedding set - Dune

The warm sand of the dunes, formed in a bizarre shape by hot desert winds, froze on the spot in a bizarre pose. Fossilized from an enchanting spectacle, one can stand for long hours under a hot sun, viewing the creation of majestic nature.

Bedding set from the brand OWL from the natural softened linen - Dune will immerse you in the unforgettable warmth of sand dunes!

 

brand of bedding linen Owl, an important criterion for which is quality. Among the huge variety of bright prints and classic patterns, their products stand out for their strict brevity, individuality, and original design of bed sets. They select only the best fabrics made from natural materials and having quality certificates. Each fabric is tested for strength, shrinkage, and color retention during multiple launches. When choosing accessories, they prefer materials such as wood or coconut. Brand "OWL" - enjoy, love, wake up in comfort, relax, create your own style, and your mood.

All flax undergoes a preliminary softening procedure!

Set: duvet cover 200x220 cm and 2 pillowcases 70x90 cm       
       duvet cover 140x200 cm and 1 pillowcase 70x90 cm 

For each set of bed linen can be purchased linen sheet https://www.molmo.cz/textilie/linen-sheet/

Material: 100% softened linen.