Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Lněný kapsář LILU.LEN

Kapsáře jsou nestárnoucí klasikou všech praktických domácností. Tento od značky LULI.LEN je povyšuje na stylový interiérový doplněk.

 

Praktický lněný kapsář přírodní barevnosti pojí komfort, praktičnost a minimalistický design. 100 % měkčený len je jemný, nedráždí pokožku a neobsahuje žádné chemické příměsi. Hluboké kapsy skýtají spoustu místa na plíny, olejíčky a zásyp, ale bezesporu i na autíčka, panenky a další nejmilejší hračky vašich nejmenších. Kapsář se zavazuje na tradiční úvazky a neobsahuje žádné přidané komponenty, které by vaše miminko mohlo spolknout. V jednoduchosti je prostě krása!

barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Lilu.len
889 Kč

O značce LILU.LEN

V roce 2015 si Marzena pořídila svůj první šicí stroj a pustila se do realizace svého největšího snu – tvorby originálního, kvalitního a krásného zboží pro nejmenší. Tak se zrodila polská rodinná značka LILU.LEN. Největší inspirací se staly Marzeniny dvě děti, které osobně zkouší všechny použité materiály a střihy. LILU.LEN se inspiruje současnými trendy interiérového designu a dbá na precizní ruční zpracování. Nic neponechá náhodě a spolupracuje tak pouze se svědomitými dodavateli kvalitních materiálů. Myslí udržitelně a produkty se snaží přizpůsobit potřebám rostoucího dítěte. LILE.LEN myslí na vaše děti, jako by byly její vlastní.

 

Materiál

100% len

 

Velikost

47 x 30 cm

 

Barva

Bílá

Přírodní

Světle šedá

Šedá

Červenohnědá

karamelová

 

Údržba

Prádlo lze prát ručně nebo v pračce na šetrný režim na 30°C. Nepoužívejte žádných chemických prostředků a ideálně perte s tekutým pracím práškem. Odstřeďujte v rychlosti maximálně 800. Prádlo nevyžaduje žehlení, stačí jej vyvěsit a nechat uschnout. Pokud je to ovšem nutné, žehlete při nízké teplotě. Užití sušičky se nedoporučuje.

 

Upozornění: Zboží je vyrobena na zakázku a nelze tak vrátit.

 

 

English version

 

Linen organizer

 

Available in different colors: dirty pink, natural, light grey.

Size: 47x35 cm.