Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Šála – rezavá

S prvním podzimním vánkem nastal čas pouštět draky a zachumlat se do teplé šály. Hřejivá podzimní šála v odstínu rezavého listí je perfektní pro dobrodružné výpravy do města i do přírody. Třeba za skřítkem dubníčkem! Můžete ji zkombinovat s dalšími doplňky kolekce – třeba s trikem s nádherným podzimním potiskem. Šála je ruční výroby, z přírodní bavlny. Značka MilliandBro se inspirovala dětskými sny, krásou přírody a udržitelnou módou.

Dočasně nedostupné
Značka: MilliandBro
564 Kč

O značce Milli and Bro

Vzpomínky na dětství. Příroda, hry, dětské snění. Tam hledá inspiraci Judit Vigvári, návrhářka a zakladatelka Milli and Bro. Její dětské oblečení má nádherné barvy, je z příjemného přírodního materiálu a dá se skvěle kombinovat. Jednobarevné šaty nebo overaly rozveselí trička s originálním potiskem ve stejném odstínu. Ke svým kolekcím návrhářka vytváří krásné doplňky: spony do vlasů, šátky a čepečky. Důležitá je pro ni udržitelná móda: využívá pouze přírodní materiály (v oblibě má hlavně len), které ve spojení s kvalitním (až puntičkářským) řemeslným provedením vydrží dlouhá léta. Sama návrhářka říká, že rodiče by měli děti odmalička učit harmonii, citu pro barvy a styl. Dostanou tak ohromný dar do života.

 

Popis produktu

Trojúhelníková šála z dvojité gázoviny. 

Materiál

100% dvojitá gázovina. 

 

Možné kombinace (mix and match): 

Dětské triko - rezavá

Lněná čelenka s mašlí - ruměná

Manšestrové kraťasy s laclem - rezavá