Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Stolní organizér Ježek

Říká se, že na zádech nosí jablka, je to ale pomluva. Zato ve svých bodlinkách udrží fotky, vizitky i nákupní seznamy. Je elegantní, přírodní a velice roztomilý. Vždy k službám. Dřevěný kancelářský organizér je vyroben z přírodní neošetřené olše. Ručně a s láskou. Prozáří vaši kancelář i dětský pokoj. Je doma tam, kde jsou jeho bodlinky potřeba.

možnosti
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Mielasiela
426 Kč 451 Kč 478 Kč od 426 Kč

O značce Mielasiela

Vše začalo, když se Dainiusovi a Noře narodila první dcera. Litevští designéři a partneři v pracovním i osobním životě se rozhodli, že ji chtějí obklopovat pouze kvalitními, ekologickými a udržitelnými hračkami. Vyrobili pro ni pár originálních hraček a práce s čistým, kvalitním dřevem se stala jejich vášní. Nyní pod svojí vlastní značkou Mielasiela vyrábějí ekologicky bezpečné nadčasové hračky pro děti z celého světa. Do každého kousku ve své truhlářské dílně vkládají část sebe samých. Díky osobnímu přístupu a lásce k přírodě, řemeslu a tradici dosahují těch nejvyšších kvalit. Podporují udržitelný spotřebitelský model a v dětech pěstují pocit sounáležitosti s přírodou. Mielasiela vytváří nový prostor imaginace dětských her.

 

Materiál

Dřevo – černá olše

hladce vybroušeno

 

Velikost

Dostupný v různých velikostech

 S - 7,5 x 4 x 2,7cm

M -  7 x 5,5 x 2,8 cm

 L - 8 x 6 x 2,8 cm

 

Barva

Světlý přírodní odstín dřeva

 

Doporučený věk

Hračky Mielasiela se doporučují dětem od tří let