Dřevěná vidlička Wooden Dreams - ořech

Je dobré vědět, že máme na výběr. Třeba v z těch nejmenších kuchyňských doplňků. Tvůrci značky Wooden Dreams mění sny v realitu.

Stylová dřevěná vidlička doplňuje trojspřeží vašeho příborníku. Ručně vyrobená z toho nejkvalitnějšího ořešáku dodává vaší kuchyni rustikální, ale minimalistický charakter. Dřevo je ošetřeno pouze ekologicky přijatelným včelím voskem a lněným olejem a díky jeho autentické struktuře je každý kus originál. Dřevo vydrží dlouhá léta jako nové a vy si můžete být jisti, že děláte to nejlepší pro sebe i svůj kuchyňský interiér.

Můžeme doručit do:
26.10.2021
Skladem
Značka: Wooden Dreams
405 Kč
Kategorie: Příbory

O značce Wooden Dreams

Ukrajinská rodinná značka Wooden Dreams s pokorou k poctivému řemeslu udržuje tradici a kvalitu dřevěného nádobí. Rustikální dřevěný masiv ručně opracovávají do těch nejjemnějších tvarů a linií. Autentickou kresbu dřeva doplňují vypalovanou kresbou prasklin, blesků, fraktálů a dalších motivů inspirovaných jedinečností přírodních živlů. Wooden Dreams vytváří širokou škálu kuchyňského náčiní – od dřevěných příborů, přes misky a talíře až po sklenice a hrnky nejrůznějších tvarů. Tvůrci totiž vědí, že jedině kvalitní dřevo bez chemického ošetření dokáže pokrmům i nápojům dodat jedinečnou chuť a aroma. Wooden Dreams vědí, že pouze z přírody lze čerpat ty nejlepší zdroje a inspiraci.

 

Podrobný popis

Krásná dřevěná vidlička z ořešíku. Hypoalergenní a ekologicky bezpečná varianta pro každodenní stolování.

Upozornění: Jelikož je každý kus originál, produkt se od ilustrační fotografie může lišit svým odstínem, kresbou či strukturou. Cena je uvedená za 1 ks.

 

Materiál

Dřevo: ořech

Ošetřeno voskem a lněným olejem, které působ antisepticky a podtrhují kresbu a charakter dřeva.

 

Velikost

Délka 21 cm

 

Údržba

Dřevěné nádobí se nesmí mýt v myčce. Nenechávejte ho dlouhou dobu namočené ve vodě a k mytí použijte horkou vodu nejlépe s ekologickým mycím prostředkem. Po umytí osušte utěrkou a nechte doschnout. Jednou za čas jemně do povrchu vpracujte trochu lněného či ořechového oleje. Nevkládejte do mikrovlnné trouby nebo jiných elektronických spotřebičů.

 

 

English version

 

Wooden Fork

Modern wooden fork with the breath of the past. Is handmade by workshop Wooden Dreams. Table fork with short teeth made from the walnut wood.

This is a real functional, ecological exclusive for your kitchen.

Ukrainian family workshop Wooden Dreams that makes ecological and atmospheric wood products. Wooden products combine style and practicality. The range includes utensils and kitchen utensils, glasses and cups, chandeliers and vases. There are like classic products with smooth edges and natural colors, and with an interesting finish: carving, toning and also finishing by passing a current through the wood, resulting in the formation of fantastic drawings on the surface in the form of lightning/trees.
Every corner of the workshop is filled with products, workpieces that are waiting for their own time to get a new home.

Was covered with linseed oil and polished with beeswax.
Length: 21 cm.
Material: walnut wood.

How to care:
- does not wash in the dishwasher
- do not leave in water for long periods
- periodically treat the product with linseed or nut oil
- after use, rinse under running water and wipe dry
- cannot be used in a microwave oven, or any other electric appliances.

Please note: handmade item may differ "slightly" than shown in the pictures.