Velká dřevěná lopatka Wooden Dreams - ořech

Skvělá zpráva pro zapálené zahradnice a zahradníky. Ať už hospodaříte na zahradě, v sadu nebo na balkoně vašeho bytu, Tvůrci značky Wooden Dreams vás nenechají ve štychu.

Stylová dřevěná lopatka je však všestranným pomocníkem do každé domácnosti. Kromě přesazování květin ji prakticky využijete například i v kuchyni na luštěniny nebo v koupelně na sypký prací prášek. Krásnou strukturu ořešáku podtrhuje úprava voskem a lněným olejem. Ošetření i zpracování je zcela ekologické, dřevo vydrží dlouhá léta jako nové a rukojeť lopatky navíc padne do ruky jako ulitá. Příroda je sázkou na jistotu.

 

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Čeká na vás u výrobce
Značka: Wooden Dreams
853 Kč

O značce Wooden Dreams

Ukrajinská rodinná značka Wooden Dreams s pokorou k poctivému řemeslu udržuje tradici a kvalitu dřevěného nádobí. Rustikální dřevěný masiv ručně opracovávají do těch nejjemnějších tvarů a linií. Autentickou kresbu dřeva doplňují vypalovanou kresbou prasklin, blesků, fraktálů a dalších motivů inspirovaných jedinečností přírodních živlů. Wooden Dreams vytváří širokou škálu kuchyňského náčiní – od dřevěných příborů, přes misky a talíře až po sklenice a hrnky nejrůznějších tvarů. Tvůrci totiž vědí, že jedině kvalitní dřevo bez chemického ošetření dokáže pokrmům i nápojům dodat jedinečnou chuť a aroma. Wooden Dreams vědí, že pouze z přírody lze čerpat ty nejlepší zdroje a inspiraci.

 

Podrobný popis

Krásná dřevěná lopatka z ořešáku. Hypoalergenní a ekologicky bezpečná varianta pro každodenní péči o vaše květiny.

Upozornění: Jelikož je každý kus originál, produkt se od ilustrační fotografie může lišit svým odstínem, kresbou či strukturou.

 

Materiál

Dřevo: ořešák

Ošetřeno voskem a lněným olejem, které působ antisepticky a podtrhují kresbu a charakter dřeva.

 

Velikost

Délka: 22 cm

Šířka: 8 cm

 

Údržba

Dřevěné nádobí se nesmí mýt v myčce. Nenechávejte ho dlouhou dobu namočené ve vodě a k mytí použijte horkou vodu nejlépe s ekologickým mycím prostředkem. Po umytí osušte utěrkou a nechte doschnout. Jednou za čas jemně do povrchu vpracujte trochu lněného či ořechového oleje. Nevkládejte do mikrovlnné trouby nebo jiných elektronických spotřebičů.

 

 

 

English version

 

Wooden Big Scoop

A wooden scoop of the walnut wood is handwork by the workshop Wooden Dreams. Was covered with linseed oil and polished with beeswax. It is ideal for daily use. The scoop is absolutely natural and safe.

Scoop is very nice to hold in hands, it can become an indispensable assistant in your kitchen.

 

Ukrainian family workshop Wooden Dreams that makes ecological and atmospheric wood products. Wooden products combine style and practicality. The range includes utensils and kitchen utensils, glasses and cups, chandeliers and vases. There are like classic products with smooth edges and natural colors, and with an interesting finish: carving, toning and also finishing by passing a current through the wood, resulting in the formation of fantastic drawings on the surface in the form of lightning/trees.
Every corner of the workshop is filled with products, workpieces that are waiting for their own time to get a new home.

Was covered with linseed oil and polished with beeswax.
Size: length 22 cm, width 8 cm.
Material: walnut wood

How to care:
- does not wash in the dishwasher
- do not leave in water for long periods
- periodically treat the product with linseed or nut oil
- after use, rinse under running water and wipe dry
- cannot be used in a microwave oven, or any other electric appliances.

Please note: handmade item may differ "slightly" than shown in the pictures.