Dřevěné kuchyňské prkénko WOODSTUFF - forest

O dubu se říká, že je jedním z nejpevnějších dřevin na světě. Věděli jste ale, jak úchvatnou má kresbu? Značka WOODSTUFF vám to názorně předvede.

Toto krásné kulaté dřevěné kuchyňské prkénko doplní každou minimalistickou kuchyni. Kruhový tvar skvěle akcentuje specifická kresba dubu. Díky pevnosti dřeva na prkénku nezůstávají zářezy ani po krájení těch nejtvrdších surovin. Skvěle se hodí při vaření, ovšem výborně poslouží i při servírování sýrů, zeleniny či jednohubek. Tak si dopřejte trochu přírody i ve své kuchyni.

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Woodstuff
442 Kč

O značce WOODSTUFF

Ukrajinská značka WOODSTUFF ke své práci přistupuje s pokorou k materiálu i svým zákazníkům. Výrobci se orientují podle tradičních postupů zpracování, vybírají ty nejkvalitnější dřeviny a zkoumají jejich vlastnosti, aby je ve svých produktech co nejlépe zužitkovali. WOODSTUFF vnímá dřevo jako autentický materiál s vlastním životem a osobitou historií a kousek z jeho osobitosti otiskuje do každého kuchyňského komponentu. Dbá na udržitelný přístup a se svými zákazníky se snaží budovat přátelský vztah založený na důvěře ve svědomitý postoj k produkci. WOODTUFF dává kuchyňskému interiéru nový rozměr.

 

Materiál

Dřevo: Dub

Ekologicky ošetřeno přírodním voskem a minerálním olejem

 

Velikost

Průměr 20 cm

 

Údržba

Dřevěné kuchyňské komponenty myjte vždy ručně. Nepoužívejte myčku nádobí a vyhněte se užívání chemických mycích prostředků. Nenechávejte dlouhou dobu namočené ve vodě a po umytí jej otřete a nechte důkladně uschnout ideálně v horizontální poloze. Pro zachování barvy a dřevěné struktury jednou za čas potřete povrch dřeva rostlinným olejem.  Vyhněte se vkládání do mikrovlnné trouby a dalších elektrických kuchyňských spotřebičů či mrazáku.

 

English version

 

Wooden cutting board - Forest

Stylish and high-quality board, which is suitable for slicing products and serving snacks. Cheese or meat cuts, bruschettas or pickles will look delicious on a round oak board.

The board Forest from the brand Woodstuff, will last for many years, will delight with its strength and ease of use.

 

Woodstuff is a manufacturer of quality wooden products and household goods. Woodstuff specialists know all the subtleties of working with wood, its properties and woodworking processes.
They are producing products from natural materials that do not pollute the environment and are safe for humans.

Material: solid oak
Diameter: 20 cm
Brand: Woodstuff.

How to care:
- hand wash only with mild detergents
- does not wash in the dishwasher
- do not leave in water for long periods
- to preserve the color and restore the surface from periodically treat the product with vegetable oils
- after use, rinse under running water and wipe dry
- cannot be used in a microwave oven, or any other electric appliances.
- not recommended for use in the refrigerator
-can be dried vertically, but it is better to store in a horizontal position in a dry place