Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Dřevěné kuchyňské servírovací prkénko WOODSTUFF - steak dark

Chystáte se na velkou grilovačku a chcete udělat dojem? Tak mrkněte na toto tmavé servírovací prkénko od znaky WOODSTUFF!

Tmavé dřevěné servírovací prkénko ohromí i ty nejnáročnější hosty. Pevný masivní dub vyniká úžasnou kresbou a díky preciznímu ručnímu zpracování i jemností a dokonalým tvarem. Prkénko má z jedné strany prohlubeň, takže udrží i tekutější zálivky či omáčky. Z druhé strany jej lze použít na klasické krájení jakýchkoli surovin, aniž by ve dřevě zůstávaly zářezy nože. Tak hurá ke grilu!

rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Čeká na vás u výrobce Čeká na vás u výrobce Zvolte variantu
Značka: Woodstuff
462 Kč 411 Kč od 411 Kč

O značce WOODSTUFF

Ukrajinská značka WOODSTUFF ke své práci přistupuje s pokorou k materiálu i svým zákazníkům. Výrobci se orientují podle tradičních postupů zpracování, vybírají ty nejkvalitnější dřeviny a zkoumají jejich vlastnosti, aby je ve svých produktech co nejlépe zužitkovali. WOODSTUFF vnímá dřevo jako autentický materiál s vlastním životem a osobitou historií a kousek z jeho osobitosti otiskuje do každého kuchyňského komponentu. Dbá na udržitelný přístup a se svými zákazníky se snaží budovat přátelský vztah založený na důvěře ve svědomitý postoj k produkci. WOODTUFF dává kuchyňskému interiéru nový rozměr.

 

Materiál

Dřevo: Dub

Ekologicky ošetřeno přírodním voskem a minerálním olejem

 

Velikost

Celé prkénko: 45 x 22

Pracovní plocha bez držátka: 34 x 22

 

Údržba

Dřevěné kuchyňské komponenty myjte vždy ručně. Nepoužívejte myčku nádobí a vyhněte se užívání chemických mycích prostředků. Nenechávejte dlouhou dobu namočené ve vodě a po umytí jej otřete a nechte důkladně uschnout ideálně v horizontální poloze. Pro zachování barvy a dřevěné struktury jednou za čas potřete povrch dřeva rostlinným olejem.  Vyhněte se vkládání do mikrovlnné trouby a dalších elektrických kuchyňských spotřebičů či mrazáku.

 

English version

 

Wooden cutting board - Steak dark

 

Available in sizes:

 34x22 cm + handle 11 cm

 24x24 cm + handle 8 cm

How to care:
- hand wash only with mild detergents
- does not wash in the dishwasher
- do not leave in water for long periods
- to preserve the color and restore the surface from periodically treat the product with vegetable oils
- after use, rinse under running water and wipe dry
- cannot be used in a microwave oven, or any other electric appliances.
- not recommended for use in the refrigerator
-can be dried vertically, but it is better to store in a horizontal position in a dry place