Malá dřevěná lopatka Wooden Dreams - ořech

Je pro vás kuchyň vlastním malým královstvím? Pak ji dolaďte do posledního detailu s tvůrci Wooden Dreams.

Tato krásná malá dřevěná lopatka ořešáku doladí rustikální ráz každé kuchyně. Je už jen na vás, jak ji použijete: její velikost se skvěle hodí k nabírání mouky, cukru nebo třeba gumových bonbonů. Dřevo je šetrně a ekologicky ošetřeno včelím voskem a lněným olejem, který dodává autentické struktuře dřeva nezaměnitelný charakter. Inspirujte se přírodou a užijte si vaření se vším všudy.

Dočasně nedostupné
Značka: Wooden Dreams
586 Kč

O značce Wooden Dreams

Ukrajinská rodinná značka Wooden Dreams s pokorou k poctivému řemeslu udržuje tradici a kvalitu dřevěného nádobí. Rustikální dřevěný masiv ručně opracovávají do těch nejjemnějších tvarů a linií. Autentickou kresbu dřeva doplňují vypalovanou kresbou prasklin, blesků, fraktálů a dalších motivů inspirovaných jedinečností přírodních živlů. Wooden Dreams vytváří širokou škálu kuchyňského náčiní – od dřevěných příborů, přes misky a talíře až po sklenice a hrnky nejrůznějších tvarů. Tvůrci totiž vědí, že jedině kvalitní dřevo bez chemického ošetření dokáže pokrmům i nápojům dodat jedinečnou chuť a aroma. Wooden Dreams vědí, že pouze z přírody lze čerpat ty nejlepší zdroje a inspiraci.

 

Podrobný popis

Krásná malá lopatka z ořešáku. Hypoalergenní a ekologicky bezpečná varianta pro každodenní použití.

Upozornění: Jelikož je každý kus originál, produkt se od ilustrační fotografie může lišit svým odstínem, kresbou či strukturou.

 

Materiál

Dřevo: ořech

Ošetřeno voskem a lněným olejem, které působ antisepticky a podtrhují kresbu a charakter dřeva.

 

Velikost

Délka 14,5 cm

Šířka 7,5 cm

 

Údržba

Dřevěné nádobí se nesmí mýt v myčce. Nenechávejte ho dlouhou dobu namočené ve vodě a k mytí použijte horkou vodu nejlépe s ekologickým mycím prostředkem. Po umytí osušte utěrkou a nechte doschnout. Jednou za čas jemně do povrchu vpracujte trochu lněného či ořechového oleje. Nevkládejte do mikrovlnné trouby nebo jiných elektronických spotřebičů.

 

 

English version

 

Wooden Little Scoop

This wooden handmade scoop by the workshop Wooden Dreams. Made from the walnut wood. Is perfect for your flour, sugar and such in the kitchen.

Scoop is very nice to hold in hands, despite the small size, it can become an indispensable assistant in your kitchen.

 

Ukrainian family workshop Wooden Dreams that makes ecological and atmospheric wood products. Wooden products combine style and practicality. The range includes utensils and kitchen utensils, glasses and cups, chandeliers and vases. There are like classic products with smooth edges and natural colors, and with an interesting finish: carving, toning and also finishing by passing a current through the wood, resulting in the formation of fantastic drawings on the surface in the form of lightning/trees.
Every corner of the workshop is filled with products, workpieces that are waiting for their own time to get a new home.

Was covered with linseed oil and polished with beeswax.
Size: length 14.5 cm, width 7.5 cm
Material: walnut wood.

How to care:
- does not wash in the dishwasher
- do not leave in water for long periods
- periodically treat the product with linseed or nut oil
- after use, rinse under running water and wipe dry
- cannot be used in a microwave oven, or any other electric appliances.

Please note: handmade item may differ "slightly" than shown in the pictures.