Dřevěné kuchyňské prkénko WOODSTUFF - loft

Stylové a osobité servírování je základem úspěšné přípravy společného stolování. Spolu s WOODSTUFF si můžete být jisti, že nepodceníte žádný detail!

Krásné dřevěné kuchyňské prkénko se stane vaším multifunkčním pomocníkem. Dub vyniká charakteristickou kresbou a díky pevnosti a ekologickému ošetření na něm nezůstávají zářezy nože. Prkénko můžete použít k přípravě pokrmů nebo servírování nejrozmanitějších pochoutek. Dřevo lehce neutralizuje pachy, takže se nemusíte bát ani aromatičtějších surovin jako například sýry nebo ryby.

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Woodstuff
497 Kč

O značce WOODSTUFF

Ukrajinská značka WOODSTUFF ke své práci přistupuje s pokorou k materiálu i svým zákazníkům. Výrobci se orientují podle tradičních postupů zpracování, vybírají ty nejkvalitnější dřeviny a zkoumají jejich vlastnosti, aby je ve svých produktech co nejlépe zužitkovali. WOODSTUFF vnímá dřevo jako autentický materiál s vlastním životem a osobitou historií a kousek z jeho osobitosti otiskuje do každého kuchyňského komponentu. Dbá na udržitelný přístup a se svými zákazníky se snaží budovat přátelský vztah založený na důvěře ve svědomitý postoj k produkci. WOODTUFF dává kuchyňskému interiéru nový rozměr.

 

Materiál

Dřevo: Dub

Ekologicky ošetřeno přírodním voskem a minerálním olejem

 

Velikost

40 x 17 cm

 

Údržba

Dřevěné kuchyňské komponenty myjte vždy ručně. Nepoužívejte myčku nádobí a vyhněte se užívání chemických mycích prostředků. Nenechávejte dlouhou dobu namočené ve vodě a po umytí jej otřete a nechte důkladně uschnout ideálně v horizontální poloze. Pro zachování barvy a dřevěné struktury jednou za čas potřete povrch dřeva rostlinným olejem.  Vyhněte se vkládání do mikrovlnné trouby a dalších elektrických kuchyňských spotřebičů či mrazáku.

 

English version

 

Wooden long cutting board - Loft

The cutting board is handcrafted by the brand Woodstuff, made from the oak. Wooden board - Loft with through-hole for easy placement on a wall or hook.

Use wooden boards not only for their intended purpose but also as a stand for hot dishes, for the original presentation of meat or fish masterpieces, portioned snacks, vegetable and cheese cuts.

 

Woodstuff is a manufacturer of quality wooden products and household goods. Woodstuff specialists know all the subtleties of working with wood, its properties and woodworking processes.
They are producing products from natural materials that do not pollute the environment and are safe for humans.

Material: solid oak
Size: 40x17 cm.
Brand: Woodstuff.

How to care:
- hand wash only with mild detergents
- does not wash in the dishwasher
- do not leave in water for long periods
- to preserve the color and restore the surface from periodically treat the product with vegetable oils
- after use, rinse under running water and wipe dry
- cannot be used in a microwave oven, or any other electric appliances.
- not recommended for use in the refrigerator
-can be dried vertically, but it is better to store in a horizontal position in a dry place