Dřevěné servírovací prkénko WOODSTUFF - mandala

Servírujte pokrmy v rytmu východní meditace. Značka WOODSTUFF vás odnese za brány budhistických chrámu.

Krásné dřevěné servírovací prkénko pojí minimalismus s tradicí východních kultur. Pevný masivní dub doplňuje jemná rytá kresba tmavé mandaly. Díky preciznímu ručnímu zpracování je prkénko krásně jemné na dotek a ekologické ošetření dodává vyniknout specifické struktuře dřeva. Při správné údržbě vydrží prkénko dlouhá léta jako nové.

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Woodstuff
430 Kč

O značce WOODSTUFF

Ukrajinská značka WOODSTUFF ke své práci přistupuje s pokorou k materiálu i svým zákazníkům. Výrobci se orientují podle tradičních postupů zpracování, vybírají ty nejkvalitnější dřeviny a zkoumají jejich vlastnosti, aby je ve svých produktech co nejlépe zužitkovali. WOODSTUFF vnímá dřevo jako autentický materiál s vlastním životem a osobitou historií a kousek z jeho osobitosti otiskuje do každého kuchyňského komponentu. Dbá na udržitelný přístup a se svými zákazníky se snaží budovat přátelský vztah založený na důvěře ve svědomitý postoj k produkci. WOODTUFF dává kuchyňskému interiéru nový rozměr.

 

Materiál

Dřevo: Dub

Ekologicky ošetřeno přírodním voskem a minerálním olejem

 

Velikost

Průměr: 25 cm

 

Údržba

Dřevěné kuchyňské komponenty myjte vždy ručně. Nepoužívejte myčku nádobí a vyhněte se užívání chemických mycích prostředků. Nenechávejte dlouhou dobu namočené ve vodě a po umytí jej otřete a nechte důkladně uschnout ideálně v horizontální poloze. Pro zachování barvy a dřevěné struktury jednou za čas potřete povrch dřeva rostlinným olejem.  Vyhněte se vkládání do mikrovlnné trouby a dalších elektrických kuchyňských spotřebičů či mrazáku.

 

 

English version

 

Wooden serving board - Mandala

Wooden board - Mandala is handwork by the brand Woodstuff made from the oak. Not board, but a work of art! The combination of textured oak and unusual mandala engraving makes this board especially attractive.

In addition to the aesthetic function, the board has a practical purpose: serve snacks, fruits and desserts, and boldly cut products on the backside.

 

Woodstuff is a manufacturer of quality wooden products and household goods. Woodstuff specialists know all the subtleties of working with wood, its properties and woodworking processes.
They are producing products from natural materials that do not pollute the environment and are safe for humans.

Material: oak
Diameter: 25 cm
Brand: Woodstuff

How to care:
- hand wash only with mild detergents
- does not wash in the dishwasher
- do not leave in water for long periods
- to preserve the color and restore the surface from periodically treat the product with vegetable oils
- after use, rinse under running water and wipe dry
- cannot be used in a microwave oven, or any other electric appliances.
- not recommended for use in the refrigerator
-can be dried vertically, but it is better to store in a horizontal position in a dry place.