Dřevěné servírovací prkénko WOODSTUFF - Wenge

Společné stolování je jedním z nejdůležitějších rodinných či přátelských momentů. S kuchyňskými komponenty od značky WOODSTUFF tyto chvíle dotáhnete k dokonalosti.

Krásné dřevěné servírovací prkénko stylově doplní všechny prostřené tabule. Ať už se chystáte na venkovní piknik nebo nedělní oběd, podávané pokrmy budou vypadat naprosto neodolatelně. Pkénko ruční výroby je pevné a díky ekologickému ošetření včelím voskem a olejem vyniká jeho autentická kresba. Skvěle se hodí k servírování uzenin či sýrů, kterým dřevo dodává jemné, osobité aroma.

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Woodstuff
478 Kč

O značce WOODSTUFF

Ukrajinská značka WOODSTUFF ke své práci přistupuje s pokorou k materiálu i svým zákazníkům. Výrobci se orientují podle tradičních postupů zpracování, vybírají ty nejkvalitnější dřeviny a zkoumají jejich vlastnosti, aby je ve svých produktech co nejlépe zužitkovali. WOODSTUFF vnímá dřevo jako autentický materiál s vlastním životem a osobitou historií a kousek z jeho osobitosti otiskuje do každého kuchyňského komponentu. Dbá na udržitelný přístup a se svými zákazníky se snaží budovat přátelský vztah založený na důvěře ve svědomitý postoj k produkci. WOODTUFF dává kuchyňskému interiéru nový rozměr.

 

Materiál

Dřevo: Dub

Ekologicky ošetřeno přírodním voskem a minerálním olejem

 

Velikost

49 x 12 cm

 

Údržba

Dřevěné kuchyňské komponenty myjte vždy ručně. Nepoužívejte myčku nádobí a vyhněte se užívání chemických mycích prostředků. Nenechávejte dlouhou dobu namočené ve vodě a po umytí jej otřete a nechte důkladně uschnout ideálně v horizontální poloze. Pro zachování barvy a dřevěné struktury jednou za čas potřete povrch dřeva rostlinným olejem.  Vyhněte se vkládání do mikrovlnné trouby a dalších elektrických kuchyňských spotřebičů či mrazáku.