Dřevěné servírovací prkénko WOODSTUFF - Loaf

Patříte mezi hrdé milovníky dlouhých snídaní? Tak rychle vstávat, je čas na tousty!

Toto stylové dřevěné servírovací prkénko s nožem od značky WOODSTUFF dotáhne každou snídani k dokonalosti. Sada z pevného dřeva obsahuje prkénko ve tvaru správně propečeného toustu a dřevěný nůž na mazání másla, marmelády či arašídového másla. Precizní ruční zpracování, ekologické ošetření a krásná kresba dřeva dodává snídaním zcela nový rozměr a při správné údržbě set vydrží dlouhá léta jako nový. Tak si užijte každé sousto!

rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Woodstuff
187 Kč

O značce WOODSTUFF

Ukrajinská značka WOODSTUFF ke své práci přistupuje s pokorou k materiálu i svým zákazníkům. Výrobci se orientují podle tradičních postupů zpracování, vybírají ty nejkvalitnější dřeviny a zkoumají jejich vlastnosti, aby je ve svých produktech co nejlépe zužitkovali. WOODSTUFF vnímá dřevo jako autentický materiál s vlastním životem a osobitou historií a kousek z jeho osobitosti otiskuje do každého kuchyňského komponentu. Dbá na udržitelný přístup a se svými zákazníky se snaží budovat přátelský vztah založený na důvěře ve svědomitý postoj k produkci. WOODTUFF dává kuchyňskému interiéru nový rozměr.

 

Materiál

Dřevo: Pevné dřevo

Ekologicky ošetřeno přírodním voskem a minerálním olejem

 

Velikost

 

Větší: 16 x 19 cm

 

Údržba

Dřevěné kuchyňské komponenty myjte vždy ručně. Nepoužívejte myčku nádobí a vyhněte se užívání chemických mycích prostředků. Nenechávejte dlouhou dobu namočené ve vodě a po umytí jej otřete a nechte důkladně uschnout ideálně v horizontální poloze. Pro zachování barvy a dřevěné struktury jednou za čas potřete povrch dřeva rostlinným olejem.  Vyhněte se vkládání do mikrovlnné trouby a dalších elektrických kuchyňských spotřebičů či mrazáku.

 

 

English version

 

Wooden serving board with a knife - Loaf

Wooden serving board with a knife - Loaf is totally handmade by the brand Woodstuff. On such an unusual board, you can serve a croissant or toast, and the wooden knife in the kit is useful for butter or jam. Compact and cute wooden boards are also suitable for slicing.

The perfect set for a light breakfast!

 

Woodstuff is a manufacturer of quality wooden products and household goods. Woodstuff specialists know all the subtleties of working with wood, its properties and woodworking processes.
They are producing products from natural materials that do not pollute the environment and are safe for humans.

Material: solid wood
The sizes: 16x19 cm
Brand: Woodstuff.

How to care:
- hand wash only with mild detergents
- does not wash in the dishwasher
- do not leave in water for long periods
- to preserve the color and restore the surface from periodically treat the product with vegetable oils
- after use, rinse under running water and wipe dry
- cannot be used in a microwave oven, or any other electric appliances.
- not recommended for use in the refrigerator
-can be dried vertically, but it is better to store in a horizontal position in a dry place.