Lněný měkký ručník

Smýt ze sebe uplynulý den a zabořit obličej do měkounkého ručníku. Přírodní len osuší tvář a pohladí duši. Klidné barvy vytvoří krásnou harmonii domova. Můžete si vybrat z béžové, nebo kombinace bílé a šedé. Krásné přírodní ručníky vytváří ukrajinská značka GNIZDO, která chce z každého domova vytvořit bezpečné hnízdo, kam se rádi vracíte. Přírodní materiály, přirozené barvy a minimalistický design, to je GNIZDO.

barva
rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 Zvolte variantu
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: GNIZDO
508 Kč 601 Kč 508 Kč 601 Kč od 508 Kč
Kategorie: Ručníky a osušky

O značce

Bezpečné hnízdo, kam se budete rádi vracet.  Takový domov chce svými výrobky vykouzlit ukrajinská značka GNIZDO. Bytovému textilu vrací přirozenost, kvalitu a krásu minimalismu. Když tvůrci svou značku zakládali, hledali na trhu přírodní povlečení s jednoduchým potiskem. Kupodivu v záplavě zboží přírodní minimalistický design nenašli. Rozhodli se, že jej budou vyrábět sami. Nyní tvoří jednoduché ubrusy, prostírání, ručníky a polštáře. Kolekci doplňují občasnými zdobnějšími kousky, třeba ubrusy s květinovými motivy. Z látek si zamilovali len – je totiž jednoduchý na údržbu, prodyšný, savý, pevný – zkrátka ideální pro domácí textil. Pojďte s námi vykouzlit z vašeho domova GNIZDO domácí pohody!

Popis

přírodní lněný ručník se zdobeným okrajem, dostupné v béžové barvě a kombinaci bílé a šedé

Materiál

100% len

Velikost

50x70 cm

 70x100 cm

Barva

béžová

kombinace šedé a bílé

 

English version

Linen soft towel

Soft linen towel with waffle texture - is handwork by the brand GNIZDO. Made from the 100% linen. Natural linen fabric absorbing moisture very well and gently massage. Linen towel is hypoallergic, anti-bacterial, and eco-friendly.

This linen towel is perfect for daily use and looks beautiful in any bathroom.

GNIZDO - is a Ukrainian brand of home textiles and clothing made of natural linen. The brand was founded in 2017.
The brand's philosophy is to use only natural materials-linen, cotton and wood. In products from the GNIZDO brand, you will find minimalism, quality and naturalness. Packaging and other details make the assortment special and create comfort in your home.

Available in different sizes and colors.

Size: 50x70 cm

         70x100 cm

Material 100% linen
Soft, textured (waffle texture)
Color: beige, gray and white colors in combination.
with decorative fringe