Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Ručník OWL APRICOT - meruňka

Krémové odstíny se v minimalistických interiérech skvěle vyjímají. Tvůrci značky OWL to moc dobře ví, a proto mezi ně zařadili i proslulou meruňku.

Jemný meruňkový ručník s originální strukturou pojí komfort, styl a udržitelnost. Kombinace přírodního měkčeného lnu a bavlny neobsahuje žádné toxické látky, je velmi jemná k pokožce a zároveň dobře saje. Ekologická certifikace zajišťuje přírodní nezávadnost a s meruňkovou barvou se budete cítit jako v rozkvetlém sadu.

Čeká na vás u výrobce
Značka: OWL
578 Kč
Kategorie: Ručníky a osušky

O značce OWL

Interiér ložnice patří mezi nejdůležitější části vašeho domova a tvůrci značky OWL to moc dobře vědí. Specializují se na vysoce kvalitní a ekologicky šetrné produkty, vše šijí ručně a s láskou k dobrému designu. Ctí hodnotu tradice a inspirují se základními principy života a přírody, díky čemuž vzniká široká škála minimalistických ikonických vzorů. Vybírají pouze přírodní materiály s certifikací kvality (len, dřevo, kokos apod) a látky testují opakovaným praním pro co nejvyšší trvanlivost barev a tvaru. Nemusíte se spokojit s málem.

 

Důležitá informace: Na fotografii je povlečení vyfoceno před změkčením

 

Materiál

Základní materiál: 54 % len měkčený, 46 % bavlna

Certifikace: OEKO-TEX®  STANDARD 100

Komponenty: drobná látková cedulka

 

Velikost

80 x 140 cm

 

Údržba

Doporučujeme prát v pračce na režim vlny na 30 až 40°C. Používejte gelový prací prášek na praní a vyvarujte se chemickým přípravkům. Bílé prádlo perte odděleně od barevného. Po vyprání prádlo nesušte venku – tkanina by mohla zhrubnout. Pro snazší žehlení doporučujeme lehce nakropit. Látky jsou testovány, aby při správné údržbě neztrácely měkkost, pevnost a barevnost.

 

 

English version

 

Towel - Apricot

Soft and delicate towel of light apricot color from natural linen with cotton. Is handwork by the brand OWL.  Ideally absorbs moisture and dries very quickly.

The great organic choice for the whole family!

Ukrainian brand of bedding linen Owl, an important criterion for which is quality. Among the huge variety of bright prints and classic patterns, their products stand out for their strict brevity, individuality, and original design of bed sets. They select only the best fabrics made from natural materials and having quality certificates. Each fabric is tested for strength, shrinkage, and color retention during multiple launches. When choosing accessories, they prefer materials such as wood or coconut. Brand "OWL" - enjoy, love, wake up in comfort, relax, create your own style, and your mood.

Composition:

linen 54%, cotton 46%

Size: 80X140 cm