Ručník OWL BLUEBERRY - fialový

Jestli se vám letos nepovedlo v lese najít žádné borůvky, nezoufejte – ve vaší koupelně je najdete zcela s jistotou.

Tvůrci značky OWL se rozhodli přenést trochu té lesní atmosféry i do vašeho domova. Fialový ručník borůvkového odstínu je měkký, velmi příjemný k pokožce a díky kombinaci přírodního lnu a bavlny i skvěle saje. Certifikace zajišťuje ekologickou nezávadnost a vysokou kvalitu bez přidaných toxických látek. Specifická struktura navíc pokožku jemně masíruje.

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: OWL
578 Kč
Kategorie: Ručníky a osušky

O značce OWL

Interiér ložnice patří mezi nejdůležitější části vašeho domova a tvůrci značky OWL to moc dobře vědí. Specializují se na vysoce kvalitní a ekologicky šetrné produkty, vše šijí ručně a s láskou k dobrému designu. Ctí hodnotu tradice a inspirují se základními principy života a přírody, díky čemuž vzniká široká škála minimalistických ikonických vzorů. Vybírají pouze přírodní materiály s certifikací kvality (len, dřevo, kokos apod) a látky testují opakovaným praním pro co nejvyšší trvanlivost barev a tvaru. Nemusíte se spokojit s málem.

 

Důležitá informace: Na fotografii je povlečení vyfoceno před změkčením

 

Materiál

Základní materiál: 54 % len měkčený, 46 % bavlna

Certifikace: OEKO-TEX®  STANDARD 100

Komponenty: drobná látková cedulka

 

Velikost

80 x 140 cm

 

Údržba

Doporučujeme prát v pračce na režim vlny na 30 až 40°C. Používejte gelový prací prášek na praní a vyvarujte se chemickým přípravkům. Bílé prádlo perte odděleně od barevného. Po vyprání prádlo nesušte venku – tkanina by mohla zhrubnout. Pro snazší žehlení doporučujeme lehce nakropit. Látky jsou testovány, aby při správné údržbě neztrácely měkkost, pevnost a barevnost.

 

English version

 

Towel - Blueberry

Soft and delicate blue towel made from natural linen with cotton. Is handwork by the brand OWL. Bath towel that will give you a light massage after your bath, shower, your skin will feel clean, vigorous and wide awake. Absorbs water really well and dries quickly.

A very thoughtful and elegant gift to your loved ones or for yourself!

Ukrainian brand of bedding linen Owl, an important criterion for which is quality. Among the huge variety of bright prints and classic patterns, their products stand out for their strict brevity, individuality, and original design of bed sets. They select only the best fabrics made from natural materials and having quality certificates. Each fabric is tested for strength, shrinkage, and color retention during multiple launches. When choosing accessories, they prefer materials such as wood or coconut. Brand "OWL" - enjoy, love, wake up in comfort, relax, create your own style, and your mood.

Composition:

linen 54%, cotton 46%

Size: 80X140 cm.