Ručník OWL COCONUT - béžový

Jakou barvu má dužina červě rozbitého kokosového ořechu? Nevíte? Tvůrci značky OWL vám to prozradí.

Tento jemně béžový ručník z přírodních materiálů se přesně touto barvou inspiroval. Kombinací lnu a bavlny dosahuje vysoké jemnosti a skvělé savosti. Minimalistický jednobarevný design doplňuje originální struktura tkaniny a certifikace zajišťuje ekologickou nezávadnost. Zkrátka win-win.

rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
18.11.2021 18.11.2021 Zvolte variantu
Aktuálně bohužel nevyrábí Aktuálně bohužel nevyrábí Zvolte variantu
Značka: OWL
578 Kč 350 Kč od 350 Kč
Kategorie: Ručníky a osušky

O značce OWL

Interiér ložnice patří mezi nejdůležitější části vašeho domova a tvůrci značky OWL to moc dobře vědí. Specializují se na vysoce kvalitní a ekologicky šetrné produkty, vše šijí ručně a s láskou k dobrému designu. Ctí hodnotu tradice a inspirují se základními principy života a přírody, díky čemuž vzniká široká škála minimalistických ikonických vzorů. Vybírají pouze přírodní materiály s certifikací kvality (len, dřevo, kokos apod) a látky testují opakovaným praním pro co nejvyšší trvanlivost barev a tvaru. Nemusíte se spokojit s málem.

 

Materiál

Základní materiál: 54 % len měkčený, 46 % bavlna

Certifikace: OEKO-TEX®  STANDARD 100

Komponenty: drobná látková cedulka

 

Velikost

90 x 150 cm

 

Údržba

Doporučujeme prát v pračce na režim vlny na 30 až 40°C. Používejte gelový prací prášek na praní a vyvarujte se chemickým přípravkům. Bílé prádlo perte odděleně od barevného. Po vyprání prádlo nesušte venku – tkanina by mohla zhrubnout. Pro snazší žehlení doporučujeme lehce nakropit. Látky jsou testovány, aby při správné údržbě neztrácely měkkost, pevnost a barevnost. 

 

English version

 

Towel - Coconut

Soft and delicate white towel made from natural linen with cotton. Made by hand by the Ukrainian brand OWL.
Waffle texture absorbs moisture perfectly and is cozy for the skin. Does not irritate sensitive skin.

The great organic choice for the whole family!

Ukrainian brand of bedding linen Owl, an important criterion for which is quality. Among the huge variety of bright prints and classic patterns, their products stand out for their strict brevity, individuality, and original design of bed sets. They select only the best fabrics made from natural materials and having quality certificates. Each fabric is tested for strength, shrinkage, and color retention during multiple launches. When choosing accessories, they prefer materials such as wood or coconut. Brand "OWL" - enjoy, love, wake up in comfort, relax, create your own style, and your mood.

Composition:

linen 54%, cotton 46%

Size: 90X150 cm