Ručník OWL ICE CREAM - krémový

Co neodmyslitelně patří k letním radovánkám u vody? Přece konzumace zmrzky na měkké osušce. A tvůrci značky OWL oba tyto elementy dokázali propojit.

Krémový ručník vás pohladí nejen po těle, ale i po duši. Jeho jemná barva, minimalistický design a originální struktura padne do každého interiéru, ovšem parádu s ním uděláte i na pláži či u rybníka. Kombinace bavlny a měkčeného lnu dobře saje a díky svému ekologickému zpracování a přírodním materiálům vlastní certifikaci kvality.

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: OWL
751 Kč
Kategorie: Ručníky a osušky

O značce OWL

Interiér ložnice patří mezi nejdůležitější části vašeho domova a tvůrci značky OWL to moc dobře vědí. Specializují se na vysoce kvalitní a ekologicky šetrné produkty, vše šijí ručně a s láskou k dobrému designu. Ctí hodnotu tradice a inspirují se základními principy života a přírody, díky čemuž vzniká široká škála minimalistických ikonických vzorů. Vybírají pouze přírodní materiály s certifikací kvality (len, dřevo, kokos apod) a látky testují opakovaným praním pro co nejvyšší trvanlivost barev a tvaru. Nemusíte se spokojit s málem.

 

 

Materiál

Základní materiál: 54 % len měkčený, 46 % bavlna

Certifikace: OEKO-TEX®  STANDARD 100

Komponenty: drobná látková cedulka

 

Velikost

80 x 145 cm

 

Údržba

Doporučujeme prát v pračce na režim vlny na 30 až 40°C. Používejte gelový prací prášek na praní a vyvarujte se chemickým přípravkům. Bílé prádlo perte odděleně od barevného. Po vyprání prádlo nesušte venku – tkanina by mohla zhrubnout. Pro snazší žehlení doporučujeme lehce nakropit. Látky jsou testovány, aby při správné údržbě neztrácely měkkost, pevnost a barevnost.

 

 

English version

 

Towel - Ice cream

Natural linen towel with cotton is handwork by the brand OWL. Bath towel that will give you a good massage after your bath, shower, your skin will feel clean, vigorous and wide awake. Absorbs water really well and dries quickly.

The great organic choice for the whole family!

Ukrainian brand of bedding linen Owl, an important criterion for which is quality. Among the huge variety of bright prints and classic patterns, their products stand out for their strict brevity, individuality, and original design of bed sets. They select only the best fabrics made from natural materials and having quality certificates. Each fabric is tested for strength, shrinkage, and color retention during multiple launches. When choosing accessories, they prefer materials such as wood or coconut. Brand "OWL" - enjoy, love, wake up in comfort, relax, create your own style, and your mood.

Composition:

linen 75%, cotton 25%

Size: 80X145 cm