Ručník NATURE - hnědý

Příroda se stala velkou a dlouhodobou inspirací interiérového průmyslu. A stejně tak se jí inspirují i tvůrci značky OWL.

Jejich přírodní hnědý ručník totiž čerpá z čistoty naší krajiny od začátku až do konce. Certifikovaný materiál doplňuje barva kůry stromů a charakteristická struktura. V kombinaci měkčeného lnu a bavlny osuška skvěle saje a minimalistický design jemně doplní každý interiér. Příroda prostě hraje!

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: OWL
472 Kč
Kategorie: Ručníky a osušky

O značce OWL

Interiér ložnice patří mezi nejdůležitější části vašeho domova a tvůrci značky OWL to moc dobře vědí. Specializují se na vysoce kvalitní a ekologicky šetrné produkty, vše šijí ručně a s láskou k dobrému designu. Ctí hodnotu tradice a inspirují se základními principy života a přírody, díky čemuž vzniká široká škála minimalistických ikonických vzorů. Vybírají pouze přírodní materiály s certifikací kvality (len, dřevo, kokos apod) a látky testují opakovaným praním pro co nejvyšší trvanlivost barev a tvaru. Nemusíte se spokojit s málem.

 

 

Materiál

Základní materiál: 54 % len měkčený, 46 % bavlna

Certifikace: OEKO-TEX®  STANDARD 100

Komponenty: drobná látková cedulka

 

Velikost

65 x 135 cm

 

Údržba

Doporučujeme prát v pračce na režim vlny na 30 až 40°C. Používejte gelový prací prášek na praní a vyvarujte se chemickým přípravkům. Bílé prádlo perte odděleně od barevného. Po vyprání prádlo nesušte venku – tkanina by mohla zhrubnout. Pro snazší žehlení doporučujeme lehce nakropit. Látky jsou testovány, aby při správné údržbě neztrácely měkkost, pevnost a barevnost.

 

 

English version

 

Towel - Nature

Add a modern touch to your bath with the natural linen towel with cotton. The towel is handcrafted by the Ukrainian brand OWL .

Soft to the touch this natural towel is a practical complement to the modern home.

Ukrainian brand of bedding linen OWL, an important criterion for which is quality. Among the huge variety of bright prints and classic patterns, their products stand out for their strict brevity, individuality, and original design of bed sets. They select only the best fabrics made from natural materials and having quality certificates. Each fabric is tested for strength, shrinkage, and color retention during multiple launches. When choosing accessories, they prefer materials such as wood or coconut. Brand "OWL" - enjoy, love, wake up in comfort, relax, create your own style, and your mood.

Composition: linen 62%, cotton 38%
Size: 65X135 cm.