Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Manšestrové šaty – Lina

Jen tak běhat po poli a cítit vítr ve vlasech. Na sobě dětské šaty s volánky, ve kterých jako byste z oka vypadli babičce – té, kterou znáte z fotky nad krbem, když byla ještě děvčátko. Jsou pohodlné, elegantní, a tak svobodné! Šaty z dílny Milli and Bro jsou inspirovány dětstvím, přírodou a rozkvetlou jarní zahradou. Jsou ručně ušité z přírodního manšestru, s velkou pečlivostí a láskou k dětem udržitelné módě.

barva
rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme Čeká na vás u výrobce Čeká na vás u výrobce Čeká na vás u výrobce Čeká na vás u výrobce S radostí vyrobíme a dodáme Čeká na vás u výrobce Čeká na vás u výrobce Čeká na vás u výrobce S radostí vyrobíme a dodáme Čeká na vás u výrobce Čeká na vás u výrobce Zvolte variantu
Značka: MilliandBro
1 989 Kč
Kategorie: Šaty a sukně

O značce Milli and Bro

Vzpomínky na dětství. Příroda, hry, dětské snění. Tam hledá inspiraci Judit Vigvári, návrhářka a zakladatelka Milli and Bro. Její dětské oblečení má nádherné barvy, je z příjemného přírodního materiálu a dá se skvěle kombinovat. Jednobarevné šaty nebo overaly rozveselí trička s originálním potiskem ve stejném odstínu. Ke svým kolekcím návrhářka vytváří krásné doplňky: spony do vlasů, šátky a čepečky. Důležitá je pro ni udržitelná móda: využívá pouze přírodní materiály (v oblibě má hlavně len), které ve spojení s kvalitním (až puntičkářským) řemeslným provedením vydrží dlouhá léta. Sama návrhářka říká, že rodiče by měli děti odmalička učit harmonii, citu pro barvy a styl. Dostanou tak ohromný dar do života.

 

Popis produktu

Dětské šaty z manšestru s výrazným volánkem po stranách. 

Materiál

bavlna

Barva: ruměná, ecru

Možné kombinace (mix and match): 

 

Dětský manšestrový čepeček 

Šála 

Manšestrová sponka do vlasů 

 Velikosti: 

18 měsíců (86 cm)

24 měsíce (92 cm)

3 roky (98 cm)

4 roky (104 cm)

5 let (110 cm)

6 let (116 cm)

 

English version:

Corduroy dress - Lina

Color: blush, ecru.

Sizes: 

18 months (86 cm)

24 months (92 cm)

3 years (98 cm)

4 years (104 cm)

5 years (110 cm)

6 years (116 cm)