Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Lněná zavinovačka LILU.LEN - karamelová

I ti nejmenší si zaslouží obklopení kvalitním a krásným designem. Tvůrci značky LILU.LEN to dobře vědí.

Stylová karamelová zavinovačka pojí kvalitu, pohodlí a minimalismus. Monochromní barevnost podtrhuje tradiční způsob vázání bez přidaných komponentů. 100% měkčený len je prodyšný, hebký a citlivý i k té nejjemnější pokožce. Certifikovaná hypoalergenní silikonová výplň má skvělé termoregulační vlastnosti a udržuje tak ideální teplotu vašeho miminka. Dopřejte své ratolesti hebké obětí i když nejste zrovna po ruce.

S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: Lilu.len
1 124 Kč

O značce LILU.LEN

V roce 2015 si Marzena pořídila svůj první šicí stroj a pustila se do realizace svého největšího snu – tvorby originálního, kvalitního a krásného zboží pro nejmenší. Tak se zrodila polská rodinná značka LILU.LEN. Největší inspirací se staly Marzeniny dvě děti, které osobně zkouší všechny použité materiály a střihy. LILU.LEN se inspiruje současnými trendy interiérového designu a dbá na precizní ruční zpracování. Nic neponechá náhodě a spolupracuje tak pouze se svědomitými dodavateli kvalitních materiálů. Myslí udržitelně a produkty se snaží přizpůsobit potřebám rostoucího dítěte. LILE.LEN myslí na vaše děti, jako by byly její vlastní.

 

Materiál

100% len

Výplň: silikonové vlákno s certifikací OEKO-TEX Standard 100

 

Velikost

 65 x 65 cm

 

Vhodné roční období

Zavinovačka je vhodná do všech ročních období

 

Údržba

Prádlo lze prát ručně nebo v pračce na šetrný režim na 30°C. Nepoužívejte žádných chemických prostředků a ideálně perte s tekutým pracím práškem. Odstřeďujte v rychlosti maximálně 800. Prádlo nevyžaduje žehlení, stačí jej vyvěsit a nechat uschnout. Pokud je to ovšem nutné, žehlete při nízké teplotě. Užití sušičky se nedoporučuje.

 

Upozornění: Zboží je vyrobena na zakázku a nelze tak vrátit.