Lněná zavinovačka LILU.LEN - přírodní odstín

Pocit lásky a bezpečí je pro novorozeně tím nejdůležitějším. Zavinovačka od tvůrců LILU.LEN vám pomůže takové prostředí pro vaše nejmenší vytvořit.

Krásná zavinovačka přírodního odstínu je stylovým a pohodlným doplňkem každého kočárku či pokojíčku. 100% měkčený len vyhovuje i těm nejcitlivějším pokožkám, je jemný a neobsahuje žádné chemické látky. Měkoučká hypoalergenní silikonová výplňekologickou certifikaci a výborně udržuje teplotu vašeho miminka v každém ročním období. Jednoduchý způsob vázání ctí léty prověřenou tradici.

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Lilu.len
1 306 Kč

O značce LILU.LEN

V roce 2015 si Marzena pořídila svůj první šicí stroj a pustila se do realizace svého největšího snu – tvorby originálního, kvalitního a krásného zboží pro nejmenší. Tak se zrodila polská rodinná značka LILU.LEN. Největší inspirací se staly Marzeniny dvě děti, které osobně zkouší všechny použité materiály a střihy. LILU.LEN se inspiruje současnými trendy interiérového designu a dbá na precizní ruční zpracování. Nic neponechá náhodě a spolupracuje tak pouze se svědomitými dodavateli kvalitních materiálů. Myslí udržitelně a produkty se snaží přizpůsobit potřebám rostoucího dítěte. LILE.LEN myslí na vaše děti, jako by byly její vlastní.

 

Materiál

100% len

Výplň: silikonové vlákno s certifikací OEKO-TEX Standard 100

 

Velikost

65 x 65 cm

 

Vhodné roční období

Zavinovačka je vhodná do všech ročních období

 

Údržba

Prádlo lze prát ručně nebo v pračce na šetrný režim na 30°C. Nepoužívejte žádných chemických prostředků a ideálně perte s tekutým pracím práškem. Odstřeďujte v rychlosti maximálně 800. Prádlo nevyžaduje žehlení, stačí jej vyvěsit a nechat uschnout. Pokud je to ovšem nutné, žehlete při nízké teplotě. Užití sušičky se nedoporučuje.

 

Upozornění: Zboží je vyrobena na zakázku a nelze tak vrátit.