Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Dřevěné stavební kostky – sada 8

Z náměstí je v mžiku vesmírná loď nebo středověký hrad. S dřevěnými kostkami může dítě vytvářet nekonečné světy a být hrdinou vlastních příběhů. Dřevěné stavební kostky jsou ve dvou přírodních odstínech, ručně vyrobené z kvalitního dřeva. Jsou krásné a elegantní, hodí se i jako dekorace kanceláře nebo obývacího pokoje. Tyto přírodní kostky ručně vyrobeny ze dřeva, bez křiklavých barev. Nikdy není pozdě začít si hrát.

S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: Mielasiela
1 621 Kč
Kategorie: Stavebnice

O značce Mielasiela

Vše začalo, když se Dainiusovi a Noře narodila první dcera. Litevští designéři a partneři v pracovním i osobním životě se rozhodli, že ji chtějí obklopovat pouze kvalitními, ekologickými a udržitelnými hračkami. Vyrobili pro ni pár originálních hraček a práce s čistým, kvalitním dřevem se stala jejich vášní. Nyní pod svojí vlastní značkou Mielasiela vyrábějí ekologicky bezpečné nadčasové hračky pro děti z celého světa. Do každého kousku ve své truhlářské dílně vkládají část sebe samých. Díky osobnímu přístupu a lásce k přírodě, řemeslu a tradici dosahují těch nejvyšších kvalit. Podporují udržitelný spotřebitelský model a v dětech pěstují pocit sounáležitosti s přírodou. Mielasiela vytváří nový prostor imaginace dětských her.

 

Materiál

Dřevo –různé druhy dřeva

Ekologicky ošetřeno

hladce vybroušeno

 

Velikost

Největší kostky: 13,5 x 10 x 3 cm

Nejmenší kostky: 3 x 4 x 3 cm

Nejdelší kostky: 21,5 x 3,5 x 3cm

 

Barva

Různé přírodní odstíny dřeva

Bílé bavlněné tkaničky

 

Doporučený věk

Hračky Mielasiela se doporučují dětem od tří let