Dřevěné kostky SABO Concept

Stavba dřevěných hradů, domů, mostů či věží z kostek je zkrátka velkou zábavou. Dejte malým architektům do rukou kvalitní stavební materiál!

Stylové dřevěné kostky od tvůrců SABO Concept jim pomohou projektovat ty nejfantastičtější stavby. Stabilní lipové dřevo je dohladka ručně opracované a spolu s ekologickou barvou zajišťuje naprostou zdravotní nezávadnost. Dřevo v dětech probouzí příklon k tradičním přírodním materiálům a hra s nimi tříbí jemnou motoriku. Učí se poznávat barvy a přirozeně rozvíjí svoji kreativitu. A co si budeme povídat, rozházené kostky po obýváku jsou esencí té pravé, zabydlené domácnosti!

Čeká na vás u výrobce
Značka: SABO concept
1 011 Kč
Kategorie: Stavebnice

O značce SABO Concept

Jednoho dne potkal šikovný truhlář nadšenou designérku, vzali se, a kromě životů propojili i svoji pracovní vášeň. Tak vznikl SABO Concept, ukrajinská značka inspirovaná skandinávským designem a světem dětských snů. Pracují s pokorou k tradičnímu řemeslu a životnímu prostředí. Hračkám z kvalitních přírodních materiálů vtiskávají minimalistické, precizně propracované linie prohlubující fantazii a tvůrčí potenciál. Noční světla a lampičky koncipují tak, aby rozptýlené světlo nerušilo během spánku a stalo se spolehlivým pomocníkem pro děti i jejich maminky. SABO Concept ví, že i děti dokážou ocenit kvalitu a krásu!

 

Materiál

Dřevo: Lípa

Nátěr: vysoce kvalitní vodou ředitelná netoxická barva

 

Velikost

24 kostek

Velikost jedné kostky: 4 x 4 cm

 

Barva

šedá, béžová, bílá, černý, modrá, fialová, žlutá

 

Doporučený věk

Doporučeno dětem od tří let

Hračky SABO Concept jsou ručně vyráběny v nejvyšší kvalitě a s bezpečím i pro vaše nejmenší. jelikož ale nevlastníme certifikát, který si kvůli ceně mohou dovolit pouze velcí výrobci, naše produkty nemůžeme doporučit  dětem mladším 3 let.

Zákazníci se však mohou zcela spolehnout, že na kvalitu, bezpečí a zdravotní nezávadnost dbáme více, než mnoho jiných výrobců na trhu. Pokud se zbožím nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, bez ptaní vám vrátíme peníze.

 

 

English version

 

Wooden Color Cubes

Is natural eco-friendly cubes by brand SABO concept. Wooden color cubes set made of the linden tree, 24 pieces in a set.
Cubes covered with water-based paint. 

Wooden color cubes will be an excellent toy for a child - with them you can learn colors, build towers, learn to count, train memory and much more.

 

Natural children's toys are now in fashion, and they will always be relevant: such children's products are durable, environmentally friendly and instill a love of nature from childhood. Cubes made of wood will serve more than one generation and will store many warm memories.

The set contains 24 cubes 4 x 4 cm in size. They are painted with high-quality water-based paints that are safe for children.

SABO concept toys are certified and recommended for children.

Size: 20.5x16.5x4 cm.
Material: Wood (linden)
Product Code: T01cl3
Manufacturer: SABO concept
Country of origin: Ukraine