Dřevěná pyramidová hračka SABO Concept - duha

Poznává vaše ratolest svět s nadšením a zaujetím? Tak to je pro něj tato dřevěná hračka od tvůrců SABO Content naprosto ideálním dárkem!

Dřevěná hračka duha představuje multifunkčního pomocníka v edukaci vašich nejmenších. Rozvíjí fantazii, podporuje motoriku, učí rozeznávat barvy a trénuje pojmy jako nad, pod, nalevo či napravo. Oblouky se navíc mohou stát součástí dalších her či stavebních prvku hradu z kostek. Pevné, avšak velmi jemné dřevo lípy doplňuje ekologický a zcela zdravotně nezávadný pestrý nátěr. Minimalistický design vede děti k umírněnosti a kvalitním estetickým hodnotám. A vy si užijete krásného nového interiérového doplňku!

colors
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Čeká na vás u výrobce Čeká na vás u výrobce Zvolte variantu
Značka: SABO concept
1 357 Kč
Kategorie: Stavebnice

O značce SABO Concept

Jednoho dne potkal šikovný truhlář nadšenou designérku, vzali se, a kromě životů propojili i svoji pracovní vášeň. Tak vznikl SABO Concept, ukrajinská značka inspirovaná skandinávským designem a světem dětských snů. Pracují s pokorou k tradičnímu řemeslu a životnímu prostředí. Hračkám z kvalitních přírodních materiálů vtiskávají minimalistické, precizně propracované linie prohlubující fantazii a tvůrčí potenciál. Noční světla a lampičky koncipují tak, aby rozptýlené světlo nerušilo během spánku a stalo se spolehlivým pomocníkem pro děti i jejich maminky. SABO Concept ví, že i děti dokážou ocenit kvalitu a krásu!

 

Materiál

Dřevo: lípa

Nátěr: vysoce kvalitní vodou ředitelná netoxická barva

 

Velikost

 26 * 13 * 4 cm, 7 kusů

 

Barvy

Dostupné ve dvou barevnostech

Kombinace zelené, tmavě modré, bílé, hnědé, světle růžové, terakotové

Kombinace světle růžové, tmavě růžové, oranžové, bílé šedé, terakotové

 

Doporučený věk

Doporučeno dětem od tří let

Hračky SABO Concept jsou ručně vyráběny v nejvyšší kvalitě a s bezpečím i pro vaše nejmenší. jelikož ale nevlastníme certifikát, který si kvůli ceně mohou dovolit pouze velcí výrobci, naše produkty nemůžeme doporučit  dětem mladším 3 let.

Zákazníci se však mohou zcela spolehnout, že na kvalitu, bezpečí a zdravotní nezávadnost dbáme více, než mnoho jiných výrobců na trhu. Pokud se zbožím nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, bez ptaní vám vrátíme peníze.

 

 

English version

 

Wooden Toy Pyramid - Rainbow

The wooden toy pyramid - Rainbow is handwork from the brand SABO concept. Is made of the finest linden tree and covered with non toxic water based paint.
The Rainbow wooden pyramid is a toy that performs not only an entertaining function, but also a developing one. Available in two colors.

The toy pyramid will be an excellent gift for the baby’s birthday, wooden pyramids are eco-friendly and natural, such toys instill a love of nature from childhood.

 

Such a toy will undoubtedly captivate the child in the game and make the imagination work for all:
- Rainbow arches develop the motor skills of the hands. The details are tactilely pleasant, which is the advantage of wooden toys over plastic ones.
- the child will learn the concepts of "under" above "/" more "" less "/" longer "" shorter "
-building segments from the smallest to the largest and vice versa; with a rainbow, a pyramid, children learn what balance is and how it works: putting the largest segment of the rainbow upside down, you can build interesting structures while maintaining a balance;
- the study of color with a rainbow wooden pyramid can be deepened - after all, the shades of rainbow toys are not standard: they are deep and incredibly beautiful.

SABO concept toys are certified and recommended for children.

Size: 26 * 13 * 4 cm, 7 arcs
Material: Wood (linden)
Colors : pink, terracotta
Manufacturer: SABO concept
Country of origin: Ukraine