Dřevěný podnos WOODSTUFF - Square

Začněte každý den ve stylu! S podnosem od značky WOODSTUFF to bude hračka!

Krásný dřevěný podnos pojí tradiční materiálové hodnoty, praktičnost a současný minimalistický design. Dřevo jasanu je pevné a jeho fantastickou kresbu podtrhuje precizní ruční zpracování a ekologické ošetření včelím voskem a olejem. Podnos se skvěle hodí při servírování romantické snídaně či odpolední kávy při zahradním posezení. Tak si vychutnejte i ty nejběžnější momenty dne!

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Woodstuff
424 Kč
Kategorie: Tácy a podnosy

O značce WOODSTUFF

Ukrajinská značka WOODSTUFF ke své práci přistupuje s pokorou k materiálu i svým zákazníkům. Výrobci se orientují podle tradičních postupů zpracování, vybírají ty nejkvalitnější dřeviny a zkoumají jejich vlastnosti, aby je ve svých produktech co nejlépe zužitkovali. WOODSTUFF vnímá dřevo jako autentický materiál s vlastním životem a osobitou historií a kousek z jeho osobitosti otiskuje do každého kuchyňského komponentu. Dbá na udržitelný přístup a se svými zákazníky se snaží budovat přátelský vztah založený na důvěře ve svědomitý postoj k produkci. WOODTUFF dává kuchyňskému interiéru nový rozměr.

 

Materiál

Dřevo: Jasan

Ekologicky ošetřeno přírodním voskem a minerálním olejem

 

Velikost

25 x 25 cm

 

Údržba

Dřevěné kuchyňské komponenty myjte vždy ručně. Nepoužívejte myčku nádobí a vyhněte se užívání chemických mycích prostředků. Nenechávejte dlouhou dobu namočené ve vodě a po umytí jej otřete a nechte důkladně uschnout ideálně v horizontální poloze. Pro zachování barvy a dřevěné struktury jednou za čas potřete povrch dřeva rostlinným olejem.  Vyhněte se vkládání do mikrovlnné trouby a dalších elektrických kuchyňských spotřebičů či mrazáku.

 

English version

 

Wooden tray Square

Wooden tray from the brand Woodstuff, made of the solid ash. A beautiful, stylish tray will always come in handy in your kitchen. Convenient and versatile, it can be used as a coffee tray or a food dish.
The tray made of natural wood will complement your interior and add coziness to the house.

Woodstuff is a manufacturer of quality wooden products and household goods. Woodstuff specialists know all the subtleties of working with wood, its properties and woodworking processes.
They are producing products from natural materials that do not pollute the environment and are safe for humans.

Material: solid ash.
Sizes: 25x25 cm.
Brand: Woodstuff.

How to care:
- hand wash only with mild detergents
- does not wash in the dishwasher
- do not leave in water for long periods
- to preserve the color and restore the surface from periodically treat the product with vegetable oils
- after use, rinse under running water and wipe dry
- cannot be used in a microwave oven, or any other electric appliances.
- not recommended for use in the refrigerator
-can be dried vertically, but it is better to store in a horizontal position in a dry place