Cestovní sedačka pro psy HUNTING PONY

Tvůrci značky Hunting Pony se pro naše mazlíčky rozhodli vytvořit bezpečnou a zároveň pohodlnou variantu cestovní sedačky. Tato cestovní sedačka pro psy do auta lze připevnit dlouhým pásem k přední i zadní sedačce a převáženého psa pak uchytíte za obojek vnitřním řemínkem. Měkký prostor sedačky z nepromokavé tkaniny a hypoalergenní výplně chlupatý cestovatel rychle přijme za svůj druhý pelíšek a místo divočení po kabině cestu v klidu prospí. Pevné rukojeti z italské kůže umožňují využít sedačku taktéž jako přenosnou tašku.

Můžeme doručit do:
22.11.2021
Aktuálně bohužel nevyrábí
Značka: Hunting Pony
4 870 Kč
Kategorie: Tašky a batohy

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Materiál

Základní materiál: impregnovaná nepromokavá tkanina

výplň: holofiber, sintepon, spunbond

Komponenty: autopásy pro uchycení sedačky, kožené rukojeti

 

Velikost

Vnější velkost: výška 45 cm, délka: 45 cm, šířka: 37cm

Velikost polštáře: 40 cm x 35 cm

-sedačka je vhodná pro psy do 15 kg
plemena jako jorkšír teriér, špic, kavalír King Charles španěl, korgi, Jack Russel

 

Vhodné roční období

Vhodné pro kratší výlety ve všech ročních obdobích

 

jak_zmerit_psa_1

 

English Version

 

Dog car seat

Car seat for dogs by brand Hunting Pony are made from the quality materials. The seat is fastened to the seat with a long belt: clasp the front seat completely or fasten around the head restraint on the back.
Dog for the reliability you can fasten a belt inside the seat to the collar. The seat can also be used as a carrier for dog. Ideal for short travels.

The safety of our loved ones is always in the first place!

 

Consists of:
- fabrics water-repellent
- filler: holofiber, sintepon and spunbond
- belt for attachment to the seat
- a belt for fastening a collar to a chair
- leather handles

External dimensions: height - 45 cm, length - 45 cm, width - 37 cm
Size of the pillow: 40 cm x 35 cm.

The seat is convenient to use for dogs up to 15 kg: Yorkshire Terrier, Pomeranian Spitz, Cavalier King, Corgi, Basenji, Jack Russell etc.

We are working on an improved version of detail description, but if you have any questions about this product, please do not hesitate to contact us via e-mail, Facebook or Instagram.