Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Cestovní taška pro psy HUNTING PONY

Chystáte se na delší cestu a chcete svému mazlíčkovi dopřát co největší komfort? Tvůrci značky Hunting Pony vymysleli geniální řešení.

Ručně šitá cestovní taška pro psy z nepromokavého materiálu a měkoučkých stěn poskytne vašemu mazlíčkovi pohodlný úkryt. Pes se uvnitř upevní za obojek a vy ho díky skvěle padnoucím koženým rukojetím převezete, kam potřebujete. Taška se nezavírá a malý cestovatel tak může bez pocitu stísnění sledovat okolní ruch. Pro pohodlí vás i vašeho psa je taška konstruována tak, aby se při sebevětší zátěži nedeformovala a držela stále stejný tvar. Tak sbalte kufr, naložte vašeho chlupatého kamaráda a vydejte se vstříc dobrodružství.

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Hunting Pony
3 462 Kč 3 590 Kč 3 718 Kč 3 462 Kč 3 590 Kč 3 718 Kč 3 462 Kč 3 590 Kč 3 718 Kč od 3 462 Kč
Kategorie: Tašky a batohy

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Popis produktu

Taška se vyrábí v různých velikostech. Obsahuje několik velikostí rukojetí -  krátké pro klasické nošení v rukou, dvě delší nastavitelná ucha a jeden dlouhý pás na přehození přes

 

Materiál

Základní materiál: Nezničitelná voděodolná textilie

výplň: holofiber

Komponenty: ucho přes rameno, kožené rukojeti, kožená cedulka, komponenty z černého litého bronzu, vnitřní pás na uchycení psa

 

Barva

Dostupné ve třech barevných variantách

Béžová

Hnědá 

Šedá

 

Velikost

Ideální pro psy do 13 kg

XS – výška 29 cm, délka 40 cm, šířka: 25 cm, váhy: 1.2 kg
vhodné pro rasy typu jorkšírský teriér, maltézský psí či anglický toy teriér

S – výška 32 cm, délka: 50 cm, šířka: 30 cm, váha: 1.6 kg
vhodné pro rasy typu jack russel, west Highland white teriér apod

M – výška 41, délka: 50 cm, šířka: 30 cm, váha: 1.9 kg
vhodné pro rasy typu francouzský buldoček, korgi apod

 

Vhodné roční období

Vhodné pro všechny roční období

 

 

jak_zmerit_psa_1

 

English version

 

Dog carrier bag

Light and stylish dog carrier bag is handmade by brand Hunting Pony. The bag has comfortable soft walls, holds its shape well and does not deform in the sock. Has leash inside, which is attached to the harness of the dog.
We made the bag is open so that dogs of different height felt not squeezed in it. So you can come to the cafe with a pet, put a bag and the dog will see you.

 

Has a complete set of handles in a bag: a short one to carry in our hands, two soft elongated ones and a long belt over your shoulder!
Dog Carrier is convenient to use for dogs up to 13 kg: York, Spitz, Dachshund, lapdog, Cavalier King, Jack Russell, Pug, French Bulldog, etc.

Consists of:
- anti-vandal waterproof fabric
- filler: holofiber
- shoulder strap
- leather handles

Сolors: brown, grey, beige.

External dimensions:
XS: height - 29 cm, length - 40 cm, width - 25 cm, weight: 1.2 kg (Toy Terrier, Chihuahua, etc.)
S:   height - 32 cm, length - 50 cm, width - 30 cm, weight: 1.6 kg. (Jack Russell, Pug, West Highland White Terrier, etc.)
M:   height - 41 cm, length - 60 cm, width - 31 cm, weight: 1.9 kg. (Schnauzer, French Bulldog, Corgi, etc.)