Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Taška z ovčí vlny na doplňky pro psy HUNTING PONY

Pokud se člověk obklopuje pěknými věcmi, je mu lépe na světě. A to platí i pro vybavení vašich mazlíčků.

Tvůrci značky Hunting Pony se snaží vylepšit dny s vaším čtyřnohým kamarádem do posledního detailu. Proto vytvořili příjemné a hebké kapsy z ovčí vlny pro snadnější orientaci při přepravě vašich psů. Do tašky si dáte jeho vybavení a nikde se tak nebude plést vodítko, granule či pytlík na hovínka. Díky pevné patentce a důmyslnému střihu se do tašky vejde spousta věcí a po zapnutí z ní nic nevypadne. A co si budeme povídat, heboučkou tašku můžete použít i na své vlastní potřeby – ale svému psovi to neříkejte!

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Hunting Pony
1 154 Kč
Kategorie: Tašky a batohy

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Materiál

Základní materiál: kožíšek z ovčí vlny, len

Komponenty: patentky z litého bronzu

 

Barevná varianta

Šedá

bílá

 

jak_zmerit_psa_1

 

English version

 

Fur Case For Dog Carrier

Fur case for dog carrier by brand Hunting Pony is supplement to the dog carrier bag. Specially for a cool weather for those who love such fluffy cozy places. Available in two colors.

consists of:
- fur (sheep’s wool)
- lining fabric
- buttons