Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Ledvinka na venčení HUNTING PONY - béžová

Na procházkách se svým mazlíčkem se můžete cítit pohodlně i atraktivně. Béžová kožená ledvinka Hunting Pony je toho důkazem.

Skládá se ze dvou samostatně odepínatelných kapes připevněných na tkaném pásku, do kterých se vejde telefon s peněženkou i psí pamlsky a sáček na hovínka. Ručně šité kapsy z italské přírodní kůže vydrží dlouhá léta. A nezapomínejte na mnoholetost materiálu – kůže zkrátka nestárne.

 
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: Hunting Pony
1 346 Kč
Kategorie: Tašky a batohy

O značce HUNTING PONY

Běloruská značka HUNTING PONY vyrostla na třech základních principech: lásce ke zvířatům, zájmu o dobrý design a úctě k tradičnímu řemeslu. Od myšlenky tvůrců k zákazníkovi urazí každý produkt dlouhou cestu. HUNTING PONY vše pečlivě promýšlí, každý detail šijí vlastnoručně na šicím stroji a nové modely zkouší na svých vlastních malých psících. Volí jen ty nejkvalitnější materiály: Italskou kůži, vlnu z ovce a alpaky či nosné komponenty z litého bronzu. Žijí udržitelným způsobem života a ekologické principy uplatňují i ve své profesionální tvorbě.

 

Popis produktu

Ledvinka s odepínatelnými kapsami. Set se skládá z pevného pásku, kulaté kapsičky na psí pochoutky a příruční kapsy na klíče, peněženku a další drobnosti. Lze volit ze tří velikostí pásku

 

Materiál

Základní materiál: přírodní opracovaná kůže

Komponenty: vysoce kvalitní litý bronz

Pásek: tkanina a kožené zakončení

 

Velikost

Kruhová kapsa: průměr: 12 cm, šířka: 3,5 cm

Obdélníková kapsa: délka: 18 cm, výška: 12 cm, šířka: 3,5 cm

Délka pásku:

S: 76 až 89 cm

M: 86 až 100 cm

L: 96 až 110 cm

 

Vhodné roční období

Vhodné do každého ročního období

 

jak_zmerit_psa_1

 

English version

 

Belt bag - Beige

Belt bag by brand Hunting Pony with a leather belt made of natural suede leather for walks with your dog. You can put dog poop bag in a round khaki bag, and it is easy to get them out of through a special hole. There is also a pocket for dog food. Both bags can be easily removed from the leather belt and used separately.

You can take all the necessary things and keep looking stylish.

Consists of:
- natural suede leather
- high-strength hardware
- a strap made of cotton slings

set:
- a handbag for yummies and bags
- a handbag for the phone, keys, little things, etc.
- leather belt
bag sizes:
- round - diameter 12 cm, width 3.5 cm
- rectangular - length 18 cm, height 12 cm, width 3.5 cm

We are working on an improved version of detail description, but if you have any questions about this product, please do not hesitate to contact us via e-mail, Facebook or Instagram.