Dárková sada: velká

V originální dárkové krabičce GNIZDO najdete přírodní lněný ubrus a 12 ubrousků. Kulatá dřevěná krabička připomíná hnízdo (ukrajinsky „gnizdo“), které evokuje teplo rodinného krbu. Lněný ubrus a ubrousky, které se v ní skrývají, vykouzlí domácí pohodu u prostřeného stolu. Jejich autorem je GNIZDO, ukrajinská značka, která vyrábí přírodní bytový textil vysoké kvality s minimalistickým designem. Pokud hledáte krásný dárek k narozeninám, Vánocům, nebo chcete vzít na návštěvu originální pozornost, už nemusíte hledat. Darujte přírodu a teplo domova!

barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: GNIZDO
2 067 Kč

O značce

Bezpečné hnízdo, kam se budete rádi vracet.  Takový domov chce svými výrobky vykouzlit ukrajinská značka GNIZDO. Bytovému textilu vrací přirozenost, kvalitu a krásu minimalismu. Když tvůrci svou značku zakládali, hledali na trhu přírodní povlečení s jednoduchým potiskem. Kupodivu v záplavě zboží přírodní minimalistický design nenašli. Rozhodli se, že jej budou vyrábět sami. Nyní tvoří jednoduché ubrusy, prostírání, ručníky a polštáře. Kolekci doplňují občasnými zdobnějšími kousky, třeba ubrusy s květinovými motivy. Z látek si zamilovali len – je totiž jednoduchý na údržbu, prodyšný, savý, pevný – zkrátka ideální pro domácí textil. Pojďte s námi vykouzlit z vašeho domova GNIZDO domácí pohody!

Popis

dárkové balení – ubrus a 12 ubrousků ve značkové dřevěné krabičce

Materiál

100% len, dřevo

Velikost

Lněný ubrus: 200x250 cm

Lněné ubrousky: 12 kus

Barva

klasická bílá

šafrán

kostka

hustá kostka

 

English version

Gift set "Big"

Unique handmade gift set from the brand GNIZDO. Included linen tablecloth and linen napkins - 12 pieces. The set comes in a wooden round box, a "bird in a nest". It is not just a package that is put in a drawer. It brings joy from the first moment onwards.

Is an ideal eco-friendly gift for your friends and family.

GNIZDO - is a Ukrainian brand of home textiles and clothing made of natural linen. The brand was founded in 2017.
The brand's philosophy is to use only natural materials-linen, cotton and wood. In products from the GNIZDO brand, you will find minimalism, quality and naturalness. Packaging and other details make the assortment special and create comfort in your home.

Available in different colors.

Material 100% flax, tree.

Tablecloth of 200 * 250 cm - 1 piece.
Classic napkins - 12 pieces.
The set comes in a wooden round package.