Dárková sada: malá

V krásném dřevěném hnízdečku se skrývá ubrus a 4 ubrousky. Když je rozbalíte, můžete na stůl rozprostřít krásu přírody a teplo domova. Originální dárková krabička je kulatá, ve tvaru hnízda. To je také symbolem ukrajinské značky GNIZDO, která umí vykouzlit doplňky pro pohodlný a útulný domov. Vyrábí bytový textil z přírodního lnu, s minimalistickými vzory. Dárková sada s ubrusem a ubrousky může být originálním dárkem k narozeninám nebo pozorností pro návštěvu. Darujte teplo domova!

 
barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: GNIZDO
1 350 Kč

O značce

Bezpečné hnízdo, kam se budete rádi vracet.  Takový domov chce svými výrobky vykouzlit ukrajinská značka GNIZDO. Bytovému textilu vrací přirozenost, kvalitu a krásu minimalismu. Když tvůrci svou značku zakládali, hledali na trhu přírodní povlečení s jednoduchým potiskem. Kupodivu v záplavě zboží přírodní minimalistický design nenašli. Rozhodli se, že jej budou vyrábět sami. Nyní tvoří jednoduché ubrusy, prostírání, ručníky a polštáře. Kolekci doplňují občasnými zdobnějšími kousky, třeba ubrusy s květinovými motivy. Z látek si zamilovali len – je totiž jednoduchý na údržbu, prodyšný, savý, pevný – zkrátka ideální pro domácí textil. Pojďte s námi vykouzlit z vašeho domova GNIZDO domácí pohody!

 

Popis: dárková sada - lněný ubrus a 4 kusy prostírání ve značkové dřevěné dárkové krabičce

Materiál

100% len, dřevo

Velikost

Lněný ubrus: 150x150 cm

Lněné ubrousky: 4 kusy

Barva

klasická bílá

šafrán
jednoduchá kostkakostka

hustá kostka

blankytná kostka

květinový potisk

 

English version

Gift set "Small"

Unique handmade gift set from the brand GNIZDO. Included linen tablecloth and linen napkins - 4 pieces. The set comes in a wooden round box, a "bird in a nest". It is not just a package that is put in a drawer. It brings joy from the first moment onwards.

Is an ideal eco-friendly gift for your friends and family.

GNIZDO - is a Ukrainian brand of home textiles and clothing made of natural linen. The brand was founded in 2017.
The brand's philosophy is to use only natural materials-linen, cotton and wood. In products from the GNIZDO brand, you will find minimalism, quality and naturalness. Packaging and other details make the assortment special and create comfort in your home.

Available in different colors.

Material 100% flax, tree

Tablecloth of 150x150 cm - 1 piece.
Classic napkins - 4 pieces.

The set comes in a wooden round package.