Lněný pytlík na pečivo

K snídani chcete křupavý chleba. K večeři voňavé housky. Lněný pytlík je přírodní „hnízdo“, ve kterém se chléb cítí jako doma. Odmění se vám tím, že bude dlouho křupavý a voňavý. Přírodní len je prodyšný, odolný proti plísním a ekologický. Pečivo v něm můžete přinést už z obchodu, a vyhnout tak se věčnému sbírání igelitových sáčků. Teplo domova se snaží přinést ukrajinská značka GNIZDO, která vyrábí polštáře, ubrusy a bytové doplňky z přírodního lnu.

 
S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: GNIZDO
183 Kč

O značce

Bezpečné hnízdo, kam se budete rádi vracet.  Takový domov chce svými výrobky vykouzlit ukrajinská značka GNIZDO. Bytovému textilu vrací přirozenost, kvalitu a krásu minimalismu. Když tvůrci svou značku zakládali, hledali na trhu přírodní povlečení s jednoduchým potiskem. Kupodivu v záplavě zboží přírodní minimalistický design nenašli. Rozhodli se, že jej budou vyrábět sami. Nyní tvoří jednoduché ubrusy, prostírání, ručníky a polštáře. Kolekci doplňují občasnými zdobnějšími kousky, třeba ubrusy s květinovými motivy. Z látek si zamilovali len – je totiž jednoduchý na údržbu, prodyšný, savý, pevný – zkrátka ideální pro domácí textil. Pojďte s námi vykouzlit z vašeho domova GNIZDO domácí pohody!

 

Popis

látkový obal na pečivo z přírodního lnu s nápisem BREAD

Materiál

100% přírodní len

Velikost

30x40 cm

Barva

přírodní nebělený len

Výšivka "BREAD" tmavou nití

 

English version

Linen bread bag

Linen bread bag with embroidery by the brand GNIZDO. This bag made from the 100% linen, a naturally antibacterial fabric that can keep bread products fresher, longer.
Linen bread bag will become a stylish attribute of any kitchen or as well as a good gift for friends.

GNIZDO - is a Ukrainian brand of home textiles and clothing made of natural linen. The brand was founded in 2017.
The brand's philosophy is to use only natural materials-linen, cotton and wood. In products from the GNIZDO brand, you will find minimalism, quality and naturalness. Packaging and other details make the assortment special and create comfort in your home.

Ideal for bread and other pastries
Material 100% flax
Standard embroidery with dark threads "BREAD"
Size 30 x 20 cm