Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Lněná utěrka MyBlueMeadow - šedá

Len je jednou z nejekologičtějších a nejkvalitnějších látek. Tvůrci značky MyBlueMeadow ho nyní přináší i do koupelen a kuchyní.

Stylová lněná utěrka přírodní barvy dotáhne k dokonalosti každý minimalistický interiér. Originální struktura 100% organického lnu je příjemná na dotek, skvěle saje a velmi rychle schne. Díky ekologickému způsobu výroby lze materiál zcela recyklovat a absence toxických látek zaručuje ten největší komfort pro vaši pokožku. Tak se nespokojte s málem – ani ve vaší kuchyni.

množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: myBlueMeadow
412 Kč 823 Kč od 412 Kč

O značce MyBlueMeadow

Rodinná litevská značka MyBlueMeadow myslí na své zákazníky jako na své blízké. A proto pro ně chce jen to nejlepší. Sleduje aktuální trendy, které pak kombinuje s nadčasovým nestárnoucím materiálem – přírodním lnem. Zboží vyrábí v limitovaných edicích a díky specifickému charakteru materiálu je každý kus originál. Ctí zásady ekologie, udržitelnosti a ruční výroby, odmítá chemické příměsi a dbá na komfort a vysokou kvalitu. MyBlueMeadow vnáší do vašeho šatníku a domova kus přírody i sama sebe.

 

Podrobný popis

Krásná utěrka z biodegradabilního a recyklovatelného lnu. Len je lehký a skvěle saje. Tento materiál se praním stává stále nadýchanější a velmi rychle schne.

 

Materiál

100% organický měkčený len

 

Velikost

69 x 46 cm

 lze koupit jednotlivě nebo ve variantě po dvou kusech

 

Údržba

Doporučujeme prát na šetrný režim pračky na 40°C, ovšem při větším znečištění je možné prát až na 60°C. Sušte venku nebo v sušičce na nízkou teplotu. Perte samostatně nebo se stejně barevnými textiliemi. Pro udržení charakteru materiálu nepoužívejte žehličku.