Obchod jsme spustili teprve nedávno a každý den pilně pracujeme na jeho neustálém zlepšování. Ladíme rozhraní, doplňujeme informace a vše se snažíme dělat, jak nejlépe dovedeme. Pokud přijdete na nějakou chybu či nedostatek nebo vás jen osvítí jakýkoli skvělý nápad na zlepšení, budeme moc rádi, když se o něj s námi podělíte! Napište nám na podpora@molmo.cz a inspirujte nás!

Lněná utěrka MyBlueMeadow - šedá s červenými pruhy

Ať už jste vášniví kuchaři, nebo si jídlo raději objednáte z restaurace, kuchyň je jednou z nejfrekventovanějších místností vašeho domova. Tak neponechte nic náhodě.

Lněná utěrka od tvůrců MyBlueMeadow dotáhne každou kuchyň k dokonalosti. Sada dvou kusů kombinuje přírodní šedou barvu s typickými červenými pruhy. 100% organický len krásně saje, velmi rychle schne a díky absenci toxických látek je hypoalergenní a antibakteriální. Navíc podporuje udržitelný životní styl a je 100% recyklovatelný a biodegradabilní.  Zkrátka win-win pro vás, vaši kuchyni i planetu Zemi.

S radostí vyrobíme a dodáme
Značka: myBlueMeadow
826 Kč

O značce MyBlueMeadow

Rodinná litevská značka MyBlueMeadow myslí na své zákazníky jako na své blízké. A proto pro ně chce jen to nejlepší. Sleduje aktuální trendy, které pak kombinuje s nadčasovým nestárnoucím materiálem – přírodním lnem. Zboží vyrábí v limitovaných edicích a díky specifickému charakteru materiálu je každý kus originál. Ctí zásady ekologie, udržitelnosti a ruční výroby, odmítá chemické příměsi a dbá na komfort a vysokou kvalitu. MyBlueMeadow vnáší do vašeho šatníku a domova kus přírody i sama sebe.

 

Podrobný popis

Krásná utěrka z biodegradabilního a recyklovatelného lnu. Len je lehký a skvěle saje. Tento materiál se praním stává stále nadýchanější a velmi rychle schne.

 

Materiál

100% organický měkčený len

 

Velikost

68 x 46 cm

V balení dva kusy

 

Údržba

Doporučujeme prát na šetrný režim pračky na 40°C, ovšem při větším znečištění je možné prát až na 60°C. Sušte venku nebo v sušičce na nízkou teplotu. Perte samostatně nebo se stejně barevnými textiliemi. Pro udržení charakteru materiálu nepoužívejte žehličku.