Lněný ubrus MyBlueMeadow - pruhovaný

Společné stolování je základem pevných rodinných i přátelských vztahů. Tvůrci značky MyBlueMeadow dodávají tomuto každodennímu rituálu nový kulturní rozměr.

Krásný pruhovaný kuchyňský ubrus podtrhne charakter každého jídelního stolu. Jednoduchý design francouzského stylu kombinuje současný minimalismus s tradičním pruhovaným vzorem. 100% měkčený přírodní len je velmi lehký a dlouhá léta vydrží jako nový. Ubrus skvěle saje a velmi dobře schne. Navíc je antibakteriální, hypoalergenní a po dosloužení zcela recyklovatelný. Tak pozvěte sousedy z celé ulice a prostírejte slavnostní tabuli!

rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme S radostí vyrobíme a dodáme Zvolte variantu
Značka: myBlueMeadow
1 855 Kč 988 Kč 1 455 Kč 1 570 Kč 1 712 Kč od 988 Kč

O značce MyBlueMeadow

Rodinná litevská značka MyBlueMeadow myslí na své zákazníky jako na své blízké. A proto pro ně chce jen to nejlepší. Sleduje aktuální trendy, které pak kombinuje s nadčasovým nestárnoucím materiálem – přírodním lnem. Zboží vyrábí v limitovaných edicích a díky specifickému charakteru materiálu je každý kus originál. Ctí zásady ekologie, udržitelnosti a ruční výroby, odmítá chemické příměsi a dbá na komfort a vysokou kvalitu. MyBlueMeadow vnáší do vašeho šatníku a domova kus přírody i sama sebe.

 

Podrobný popis

Stylový ubrus z biodegradabilního a recyklovatelného lnu. Materiál je lehký, velmi pevný a při správné péči vydrží dlouho jako nový. S opakovaným praním se len stává stále nadýchanější a velmi rychle schne. Výběr z několika velikostí.

 

Materiál

100% organický měkčený len

 

Velikost

100 x 100 cm

125 x 125 cm

145 x 100 cm

145 x 125 cm

145 x 145 cm

 

Údržba

Doporučujeme prát na šetrný režim pračky na 40°C. Sušte venku nebo v sušičce na nízkou teplotu. Perte samostatně nebo se stejně barevnými textiliemi. Pro udržení charakteru materiálu nepoužívejte žehličku.